Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Zmieńmy panowie miejscowe na parking galerii sandecji tam jest bardziej na widoku i więcej ludzi można zwerbować co wy na to ? :banan:

A konkretniej zrobić przejazd od mm do sandecji i do starego na rynek wykminiłem żeby każdy na szybie miał jakąś kartkę czy coś w tym stylu z logiem forum i w kolumnie porobic taką reklamę uzbeirało by się więcej ludzi bo nie każdy ma czas żeby szukać forum a4 i nie wszyscy o nas wiedza pokażmy się światu anie gnijmy na ciemnym i słabo oświetlonym parkingu tesco pozdro :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil spoty pod Sandecją już były i nic to nie zmieniło a dodatkowo wqurwiają gokarty na parkingu i ledwo można porozmawiac było pod MM i bedzie pod MM a jak brzydka pogoda to gołąbkowice kartki Ci nic nie dadzą bo jak ktoś chce przyjechać to przyjedzie niezależnie od tego ile bedzie się musiał namęczyć żeby nas znaleźć, ja również dziekuje za spotkanie mam nadzieje ze takie ilości OOOO będą się nam utrzymywać. POZDRO - LOKO żałuj że Cię nie było ALKOHOLIKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę odwołać swoje słowa o o śmierci Sądeckich spotów. Panowie oby tak dalej.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dixon dzięki za odprowadzenie :wink: Małe autko ale robi swoje :banan:

również dzięki wielkie! :wink: - wycieraczki za tym co pozostawiałeś za sobą nie wyrabiały i musiałem trzymać się nieco dalej za tobą :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak :banan:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

A4 to 220 tam lekko lata :naughty:

No spokojnie tylko pogoda wczoraj , a ja jeszcze na 205 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Przemo też tam zawsze w taką pogodę wymiękał, ale ja też muszę uważać bo na prostej to jeszcze nic ale te gumy z tyłu na A3 to porażka dzisiaj takiego POWERSLIDA zaliczyłem na winklu że masakra dobrze że się wyratowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał był wczoraj jak F1 taka fontanna za nim na tej prostej:naughty: Choć nie wiem czy wiesz ale już niebiescy na tej prostej czasem ustawiają się niestety:facepalm: Jarek za Korzenną też jest fajna prosta tylko niestety ja musiałem skręcić do Siebie a Michała a3 fajnie w tym deszczu na awaryjnych wyglądało jak samochód bezpieczeństwa w F1:thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

heh nie chce się pozbyć :a4fan::naughty::naughty: , co innego w słoneczny dzień :wink: znowu do malowania by było ( coś więcej może ) :facepalm: ale dobrze że się wyratowałeśnaughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po wioskach wole uważać. Wyskoczy jakiś dzieciak na skuterku z bocznej i po ptokach. Co innego obwodnica jak rano jadę do pracy to pod realem 160 spokojnie wyskoczy, i tylko dlatego że do Juki jadę 60 bo tam stoją co dwa dni.

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Dixon a te lampy ujdą w tłumie. Szukaj relingów i montuj wtedy będzie prawdziwy avant.

Sam oklejałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu od Alkoholików nie wyjeżdżać :decayed:

A co do spota to mea kulpa i żałuję na całej linii :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...