Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młody - nie słuchałeś kiedyś jak mądrzy ludzie :gwizdanie: doradzali, żeby nie malować w ciemny RS6 i później żałowałeś, że zginęła na aucie. Nie idź teraz w wieś i nie maluj, bo w tym aucie uwierz mi nie pasuje - co innego, jakby robić auto na zloty, ale tak, to :sick3:

Posłuchaj i zastosuj :tongue4:

Opublikowano

Młody maluj

Tylko nie na bialo :kox: kolor OK ale nie pasuje do takiego A6 :)

jestem tego samego zdania :cool1:

Opublikowano

Bialy wyglada zajeb... ale bedzie kontrast :decayed: i " co ludzie powiedza " :polew::decayed:

a widzisz tak byles napalony na bialy :>

tak jak pisalem rs6 grafit lub i to jest chyba najlepsze wyjscie

mianowice kulnac te felgi $$$$ i zakupic 20"

i problem z glowy :decayed:

Opublikowano

Młody zrób ankietę co do koloru felg, to Ci rozjaśni w głowie

Opublikowano

Młody zrób ankietę co do koloru felg, to Ci rozjaśni w głowie

Dokładnie, wtedy będziesz miał czarne na białym jak to ludzie spostrzegają

Opublikowano

Młody zrób ankietę co do koloru felg, to Ci rozjaśni w głowie

Dokładnie, wtedy będziesz miał czarne na białym jak to ludzie spostrzegają

inna sprawa, że kolor felg dobiera się dla siebie a nie dla ludzi :wink4:

Opublikowano

Białe fele do C6... :polew:

Opublikowano

biała fala wygląda OK ale na Imprezie z 2000r :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Białe fele do C6... :polew:

Ludzie z forum a6 mało mądrego piszą :hi:

Co do koloru to się zastanawiam więc zobaczę co zrobić.

Jak będą 20" to ori audi. :hi:

Dziękuje za opinie te mądre i śmieszne też :cool1:

Opublikowano

Młody zrób dobre zdjęcia, poproś kogoś niech Ci zrobi profi VT i będzie mnie więcej pogląd.

Opublikowano
  • Autor

Też racja :good:

Opublikowano

młody warto jest zmienić seryjny system audio na bose?

Opublikowano

młody warto jest zmienić seryjny system audio na bose?

Warto :>

DSP w A6 C6 gra już fajnie, ale BOSE gra wysmienicie. Robote robi surround :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

młody warto jest zmienić seryjny system audio na bose?

stifii ma rację warto . Duża różnica jest :hi:

Opublikowano

Mam osobiście porównanie A4B6 oraz A6C6 - oba z BOSE - różnica że tak powiem kolosalna :wink4: BOSE w C6 od zwykłego audio dzieli również przepaść - Logic7 to to nie jest, ale gra bardzo przyjemnie :good:

Opublikowano

Tylko szkoda że 'bosze" nie ma odpowiedniej adaptacji głośników i nie składa się z głośników pod system stereo :gwizdanie:

Pie... mmi.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Młody, wrzucisz w końcu aktualne fotki auta czy nie ? :bicz3: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zrobie :bag:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.