Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Którą V6 wybrać


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak A6 2,4 v6 250km/h leci to nie wiem ile ja swoją A4 z silnikiem ACK 2.8 193 km bm poleciał :D Chociaż tam przebieg mały.... Jestem ciekaw czy moja A4 by poleciała tyle co ta A6 :D

przeciez to tylko i wyłącznie zależy od skrzyni , mocy jest wystarczająco :wink4:

Jak zależy od skrzyni nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

moskalowi chodzi o "dlugosc" skrzyni, niektore auta maja duza moc,a skrzynie zestrojona na "krotko" wtedy ich przyspieszenie jest dobre,ale za to predkosc maksymalna ograniczona. np 5-ty bieg, 6600obr/min i 200km/h

a w innym aucie mozesz miec skrzynie o "dlugich" przelozeniach i np 5-ty bieg, 6600obr/min i 245km/h

to tak łopatologicznie rzecz ujmujac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

moskalowi chodzi o "dlugosc" skrzyni, niektore auta maja duza moc,a skrzynie zestrojona na "krotko" wtedy ich przyspieszenie jest dobre,ale za to predkosc maksymalna ograniczona. np 5-ty bieg, 6600obr/min i 200km/h

a w innym aucie mozesz miec skrzynie o "dlugich" przelozeniach i np 5-ty bieg, 6600obr/min i 245km/h

to tak łopatologicznie rzecz ujmujac :wink4:

dzieki za wyjasnienie :D myslalem ze mu chodzi manual a automat :polew: ja to mam lep :D to moja powinna poleciec te 250 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie mało mnie to interesuje czy wierzysz czy nie, mam jakieś 2 foty przy 250 km/h - ale ich raczej nie ma sensu wklejac jeśli jest filmik jak cięższe i słabsze A6 2.4 robi 250 km/h

S4 ile jedzie sprawdzisz sobie na youtube, seria jak widze robi 270 km/h a po programie 280 km/h i chyba skrzynia sie kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to s4 słabo wypada w poruwnaniu z ack.Tak?

a wy myslicie ze ile esa ma iść ??? 350km/h ??? przeciez pisałem ze moc silnika powyzej pewnego poziomu 150-170KM nie ma zadnego wpływu na max predkość , długość skrzyni jak najbardziej tak.

Dla porównania to widziałem wykres AEB które na hamowni rozbujano do 253km/h :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

idac waszym tokiem rozumowania to skoro 2.4 idzie 250km/h , 2.8 powinno isc 280km/h , S4 conajmniej 300km/h , RS4 minimum 350km/h to zaczynam sie martwić o te supersamochody powyzej 600KM - bariera dzwieku przekroczona na odcinku od świateł do świateł :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu esa szybciej osiagnie np 250 niż wersja 2.8, ale V max bedzie podobny

no właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu esa szybciej osiagnie np 250 niż wersja 2.8, ale V max bedzie podobny

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja tez wiem bo jest o jakies 70-80koni mocniejsza

Kolosalnej różnicy mocy nie ma ale jest w momencie obrotowym i tu mamy finał 280Nm vs 400Nm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seidemdziesiąty czwarty raz napisze ze konie/niuton powyzej pewngo poziomu nie maja znaczenia, najważniejsza jest długość skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...