Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Którą V6 wybrać


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

seidemdziesiąty czwarty raz napisze ze konie/niuton powyzej pewngo poziomu nie maja znaczenia, najważniejsza jest długość skrzyni

dokladnie

co z tego ze bedzie sie mialo nawet i 300KM jak przelozenie 5 biegu pozwoli jechac powiedzmy maks 220km/h a na innej skrzyni i innym przelozeniu z ta sama moca bedzie mozna smigac 230+ km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile te 2.8 zjadaja wam oleju :) bo napewno łykają tylko jakie sa granice hehe sam teraz szukam Vki i pierwsza jaka chyba zobacze to 2.8 193 i dygam zeby nie umoczyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość dawno 2.6 i 2.8 i zużycia nadmiernego oliwy nie zanotowałem.

Max. litr między wymianami.

Obecnie RS bierze mniej niż litr, a tu ma gdzie oliwa uciekać, bo turbo lubi łyknąć, a są dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile te 2.8 zjadaja wam oleju :) bo napewno łykają tylko jakie sa granice hehe sam teraz szukam Vki i pierwsza jaka chyba zobacze to 2.8 193 i dygam zeby nie umoczyć:P

moja 2.6 między wymianami (co 12-13tys.) weźmie jakieś 0,5l-0,7l

zauważyłem też że jak mocno ją poganiam to lubi łyknąć oliwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile te 2.8 zjadaja wam oleju :) bo napewno łykają tylko jakie sa granice hehe sam teraz szukam Vki i pierwsza jaka chyba zobacze to 2.8 193 i dygam zeby nie umoczyć:P

Bierz 2.8 bez obaw.. świetny silnik.. zresztą jak każda benzynowa V-ka OOOO. Ja nie odnotowałem nadmiernego zużycia oleju w tych silnikach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile te 2.8 zjadaja wam oleju :) bo napewno łykają tylko jakie sa granice hehe sam teraz szukam Vki i pierwsza jaka chyba zobacze to 2.8 193 i dygam zeby nie umoczyć:P

Bierz 2.8 bez obaw.. świetny silnik.. zresztą jak każda benzynowa V-ka OOOO. Ja nie odnotowałem nadmiernego zużycia oleju w tych silnikach..

ja też nie odnotowałem brania oleju :good:

dźwięk V-ki miły dla ucha i na tasie idzie coś wyprzedzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co V-ki biora to nieco benzynki jak sie depnie aby wyprzedzic lub uslyszec ten piekny dzwiek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to moze ja cos od siebie dorzuce,mam mozliwosc po dobrej cenie kupic igle a4 AAH z sekwencja chyba stag 300(ktora ma niecaly rok)silniczek chodzi pszczolka,moze delikatnie naprawde delikatnie faluje.Jaki jest max predkosc takiego jest to zwykla oska,jakie usterki,koszty eksploatacji co sprawdzic,mam vaga jak sprawdzic jej parametry.Tych silnikow az tak doglebnie nie znam wiec sie wole upewnic,a samochod ma byc dla mnie tymbardziej wole byc pewny.Przebieg niewiele ponad 200tyś,skubana w takim stanie,cala w oryginalnym lakierze.Prosze o podpowiedz bo musze sie szybko decydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes pewien ze jest w dobrym stanie technicznym to bierji. ja sie zastanawialem jakies 2 miechy ktora V6 wybrac i podjalem najlepsza wiem teraz deyzje: AAH 2.8 quattro z pakietem S-line, tzn. sport kierownica, siedzenia kubelki skorzane, pelna elektryka, klima, grzanie w zada :kox: itp....

w kazdym razie mam to auto juz 3 lata, od roku na gazie i jestem zadowolony!!! :good: jesli dbasz, regularne wymiany oleju, filtrow, rozrzada itp, no i nie deptasz co swiatla w podloge to tez bedziesz zadowolony :naughty: jedyny minus moim zdaniem,ale to sie chyba kazdy zgodzi to zawiszenie :thumbdown: ALE I TAK POSZLA SIEDZEC MOJA NIUNIA -40mm hiii :gwizdanie:

DSC00108.jpg

DSC00110.jpg

DSC00114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes pewien ze jest w dobrym stanie technicznym to bierji. ja sie zastanawialem jakies 2 miechy ktora V6 wybrac i podjalem najlepsza wiem teraz deyzje: AAH 2.8 quattro z pakietem S-line, tzn. sport kierownica, siedzenia kubelki skorzane, pelna elektryka, klima, grzanie w zada :kox: itp....

w kazdym razie mam to auto juz 3 lata, od roku na gazie i jestem zadowolony!!! :good: jesli dbasz, regularne wymiany oleju, filtrow, rozrzada itp, no i nie deptasz co swiatla w podloge to tez bedziesz zadowolony :naughty: jedyny minus moim zdaniem,a le to sie chyba kazdy godzi to zawiszenie :thumbdown: ALE I TAK POSZLA SIEDZEC MOJA NIUNIA -40mm hiii :gwizdanie:

nie było pakietu s-line w B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jaki olej do takiego wynalazku,jaki koszt rozrzadu(sam bym wymienial).Co trzeba obowiazkowo wymieniac jak np.termostat w 2.5TDI V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jaki olej do takiego wynalazku,jaki koszt rozrzadu(sam bym wymienial).Co trzeba obowiazkowo wymieniac jak np.termostat w 2.5TDI V6

taki olej jaki lał poprzednik, za rorząd zapłaciłem 650 zł też przymierzam się własnie do wymiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach sie to tak nie nazywalo, przyznaje, byla to poprostu ulepszona wersia niz seria! dzis takie auta Audi posiadajace lekka nutke sportowosci dostaja nalepke S-line....

czyli mozna powiedziec tak o B5 i mysle ze sie nikt nie obrazi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam nie ma akurat jaki lal poprzednik troche inaczej z ta audi jest,nie bede sie rozpisywal,cena jest dobra wiec bede chyba bral.Jak jest ze spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja swoja kupilem z przebiegiem tez 200.000km to gebels lal do niej syntetyk. ja od razu przeszedlem na 10W40 Mobil 1 - POLECAM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach sie to tak nie nazywalo, przyznaje, byla to poprostu ulepszona wersia niz seria! dzis takie auta Audi posiadajace lekka nutke sportowosci dostaja nalepke S-line....

czyli mozna powiedziec tak o B5 i mysle ze sie nikt nie obrazi :gwizdanie:

jak nakleisz albo powiesz s-line to powiedzą CI że wieś robisz :naughty::decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 16:12_________________________________________________

a tam nie ma akurat jaki lal poprzednik troche inaczej z ta audi jest,nie bede sie rozpisywal,cena jest dobra wiec bede chyba bral.Jak jest ze spalaniem?

a chcesz zakładac gaz czy stać cię na benzin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEEE to jest najlepsze pytanie. :polew: jak chcsz oszczednie to dieselka zostaw. fakt faktem gaz tanszy ale u mnie np. to tak na trasie 13litrow weznie nie zapiepszajac. powiem tak: mam maly zbiornik tylko 40litrow, nie przekraczajac 130km/h przejade 300km. po miescie 100km mniej :hi:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 16:15_________________________________________________

jak nakleisz albo powiesz s-line to powiedzą CI że wieś robisz :naughty::decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 16:12_________________________________________________

co z tego i tak oko uwage przyciagnie niz zwykly szary welur :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...