Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyjeżdża kupiec po koła :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 07:55_________________________________________________a felga RS6 II jest extra - i nie wiedzę problemu żeby kiedyś przy dobrej cenie zmienić - miałem ją w B7, dostałem je na B8 więc z racji że troszke mi sie znudziła na razie będzie wzór RS4 B7[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 07:56_________________________________________________mogę mieć w dobrej cenie bo za 4200zł felgi 20 RS6 ale w graficie - grafit jakoś mi sie nie widzi do mojego auta

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 4200 to weź je i oddaj na proszek do malowania... i tak cię tanio wyjdzie.

Opublikowano

Dokładnie :guma:

Opublikowano

no fakt........... :confused4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 10:39_________________________________________________kilka foto po zmianie felunku, ściemie szyb i odzyskaniu koloru końcówek wydechu:

da74027deae87484m.jpg

3e56aec6649434e4m.jpg

5cc7fd4cbb78e98bm.jpg

e0bcbe18f9787041m.jpg

d37aa374eb7497d4m.jpg

Coś ty K.... zrobił z tym autem :shocked:

Opublikowano

Szyby wygladaja tak sobie ...ale autko jest za***iste !! . Ja nie wiem jak Ty jezdzisz na 20calach ale jezdzilem tym na 18 po Krakowie i czuc juz dobrze :gwizdanie: a Ty masz jeszcze Q i 3.0TDI no to waga +200kg na bide.... to zawias ladnie dostanie po d*pie od tych felg :wink4: . Chyba ze w Knurowie wszystkie drogi od linijki i asfalt soltys co noc kladzie nowy (tzn rozwija bo na noc chowa do stodoly).

Opublikowano

:good: :good: :good:

furka marzenie naprawdę świetna!!

Opublikowano

te tarcze kiepsko wyglądają przy tej feldze daj większe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

19 SPRZEDANE

Opublikowano

Szyby wygladaja tak sobie ...ale autko jest za***iste !! . Ja nie wiem jak Ty jezdzisz na 20calach ale jezdzilem tym na 18 po Krakowie i czuc juz dobrze :gwizdanie: a Ty masz jeszcze Q i 3.0TDI no to waga +200kg na bide.... to zawias ladnie dostanie po pupie od tych felg :wink4: . Chyba ze w Knurowie wszystkie drogi od linijki i asfalt soltys co noc kladzie nowy (tzn rozwija bo na noc chowa do stodoly).

Trzeba mega uważać,sprawdzać często ciśnienie i da się.

Ja na razie nie zauwaźyłem absolutnie żadnych skutków ubocznych,nawet nic nie jęknie w srodku..

Opublikowano

Szyby wygladaja tak sobie ...ale autko jest za***iste !! . Ja nie wiem jak Ty jezdzisz na 20calach ale jezdzilem tym na 18 po Krakowie i czuc juz dobrze :gwizdanie: a Ty masz jeszcze Q i 3.0TDI no to waga +200kg na bide.... to zawias ladnie dostanie po pupie od tych felg :wink4: . Chyba ze w Knurowie wszystkie drogi od linijki i asfalt soltys co noc kladzie nowy (tzn rozwija bo na noc chowa do stodoly).

Trzeba mega uważać,sprawdzać często ciśnienie i da się.

Ja na razie nie zauwaźyłem absolutnie żadnych skutków ubocznych,nawet nic nie jęknie w srodku..

do czasu :wink4: taki rozmiar felgi odcisnie pietno na kazdym zawiasie/wnetrzu auta osobowego jakie by nie bylo

Opublikowano

Oczywiscie zgadzam się.

Jednak styl i sposób uzytkowania auta na takich kołach ma gigantyczne znaczenie.

Coś za coś jak zawsze.

Opublikowano

jak ktoś ma dużo kasy to moze jezić na 20 calowych kołach, wymiana zawieszenia i dalej w droge.... na centymetrowej gumie nie ma siły żeby nie leciało, przecież tam nie ma co tłumić, wszystko przenosi na zawieche

Opublikowano

jak ktoś ma dużo kasy to moze jezić na 20 calowych kołach, wymiana zawieszenia i dalej w droge.... na centymetrowej gumie nie ma siły żeby nie leciało, przecież tam nie ma co tłumić, wszystko przenosi na zawieche

Mam 7,95cm :decayed::tongue4:

No jak bedziesz zasuwał po dziurach bez omijania jak na zwykłych 16 to szybko będzie zonk.

Wszystko zależy jak kto użytkuje.

Ja innym autem znacznie słabszym poruszam się znacznie szybciej po miescie i sprawniej docieram do celu. :naughty::)

A w A5 mniejszych kół nie założę.. :tongue4: na tych wygląda optymalnie...

Opublikowano

no ale jaka to przyjemnośc mając 240 PS jeździc wolno bo trzeba uważac na felgi :mysli: sorry za OT

Opublikowano

To nie jest auto do miasta.

A na trasie wolno nie trzeba jechać :naughty:

Opublikowano

moze i tak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może foto B8 w sedanie na grafitowych felgach ? najlepiej wzór RS6 ale nie koniecznie

Opublikowano
  • Autor

dokładnie - tylko o czarny kolor auta - jak wygląda w zestawieniu właśnie z tymi felgami w tym kolorze

Opublikowano

Wysyłam Ci bialego, bo nie mam innego :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

W czarnym kolorze i w graficie - prawie idealnie :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.