Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NIESAMOWITA HISTORIA!!!

Odpocznij chłopie i weź sobie urlop!

Całe szczęście że te święta nie będą w takim nastroju na jaki się zapowiadały :)))

---------- Post dopisany at 02:03 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

Będzie dobrze

Jak skreślę 6ke w Totka to też mi to powiedz w odpowiednim czasie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita historia... Super, że udało się odzyskać to śliczne auto :thumbup1: (to rzadkość). Teraz możesz odsapnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 02:03 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

Będzie dobrze

Jak skreślę 6ke w Totka to też mi to powiedz w odpowiednim czasie :grin:

OK:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobrze że audi sie znalazło ale to połowa sukcesu, do puki rabusie są na wolności, do puty będą sie auta gubić, niestety, a w PL prawo w kwestii kradzieży powinno być mocno podciągnięte, kary cielesne itp !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że udało się odnaleźć samochód! :shock3: Jak Bart wcześniej mówił to rzadkość ale szczęście jest po Twojej stronie. :good: I tylko się z tego cieszyć. :wink4: Pogadamy na spocie kiedyś o tym bo jestem ciekaw całej akcji! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Świeta będą świętami :banan::banan::banan:

Tylko kup coś dobrego teraz tej biednej żonie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne patenty jednak dają radę:thumbup1:

Dobrze że się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:

:banan::banan::banan:

jednak ktoś tam na górze chciał żeby na święta w domu było -1 na stanie aut, jak audi się znalazło to corsa poszła out ... z dwojga złego chyba to lepsze :wink:

Wesołych świąt Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron gratuluje. chyba sam wrzuce starego grata do swojego...ja wiem że nie mam B8 ale każdy cieszy się z tego co ma...

Co prawda zona nie pocieszona ale mysle ze sobie z tym poradziśz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Mirek kiedyś mówił na spocie jego żona miała prawie takie samo auto co on :wink:. Auto jego żony miało ksenon on też ma, do auta jego żony komplet opon kosztuje 1000zł do jego jedna opona też kosztuje 1000zł :decayed:. Gratulacje Mirek odzyskanego auta :thumbup1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, mega szacun! Nie pisz ksiazki, pisz od razu scenariusz.

Jestem w szoku, ze policja tak sprawnie zadzialala...wow.

Umieram z ciekawosci jak to wszystko rozegrales, ale nie wiem czy jest sens to opisywac na forum publicum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pozostawionego telefonu to aż taki geniusz nie jestem jak nie jeden z Was tu opisywał

Tel. co prawda był pozostawiony celowo (taki mam nawyk) ale nie był to tel na stałe gdzieś podłączony aby chronić autko 24h

Po prostu mając 2 tel. (prywatny i służbowy) zawsze w wekendy, wieczory czy na dłuższe zakupy w markecie jeden z nich zostawiam w samochodzie (ukryty) po powrocie oczywiście wyciągam, sprawdzam nieodebrane i użytkuję dalej - więc raz ten tel w samochodzie jest raz nie (ale na noc zawsze) - faktycznie najlepszą opcją jest posiadanie takiego w samochodzie 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...