Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i ta sama fela w kolorze srebrnym wydaje się być nawet ciut łądniejsza od wzoru RS4
bo ja wiem , ja uwazam dokladnie odwrotnie , pierwszy wyglada pieknie , drugie slabiej ale wiadomo kto co lubi.

W kazdym razie ty ma chrom dlatego powinienes iszc w srebry , kazdy ciemny grafitowy lub matowy kolor bedzie u ciebie slabo wygladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta sama fela w kolorze srebrnym wydaje się być nawet ciut łądniejsza od wzoru RS4
bo ja wiem , ja uwazam dokladnie odwrotnie , pierwszy wyglada pieknie , drugie slabiej ale wiadomo kto co lubi.

W kazdym razie ty ma chrom dlatego powinienes iszc w srebry , kazdy ciemny grafitowy lub matowy kolor bedzie u ciebie slabo wygladal.

Dokładnie, kwestia gustu, jak dla mnie na pierwszym w ogóle nie ma efektu dużej felgi.. to się wszystko zlewa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak szczerze... na zywo pewnie super, ale na fotacha troche jak woz drabiniasty na tych 20" - musisz go posadzic o 2cm zeby byl odpowiedni efekt.

te eresow szare na czarnym to chyba 18stki są ... bo tak wyglądają...

nie przesadzaj.

TO 19stki?

vmr-v708-1.jpg

19 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5003282093_7aa472ed9f_b.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________5003282295_07038314e0_b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5003282093_7aa472ed9f_b.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________5003282295_07038314e0_b.jpg

Te koło dlatego w miarę wygląda bo ma super tarcze z zaciskami. Z tyłu juz szału nie robia jak tarcza nie wypełnia koła.

A tak w ogóle to przestancie już Mirkowi robić wodę z mózgu bo biedny chłopak weźmie Chwilówkę aby kupić te koła od RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img860.imageshack.us/img860/826/19ag.jpg

Tutaj co prawda 19, ale ori rs6 w graficie. Nie wygląda to dobrze

nie wyglada, bo auto ma pelno chromu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koło dlatego w miarę wygląda bo ma super tarcze z zaciskami. Z tyłu juz szału nie robia jak tarcza nie wypełnia koła.

jaki z tego morał ?

kupić kiepskie fele a za***iste heble :kox: + gleba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kół chyba rozwiązany - chyba nie ma możliwość kupienia 20 wzoru RS6 i wsadzenia ich do B8.

Wychodzi na to że jest totalny brak wyboru jeżeli chodzi o roz.20 do B8

Ori felgi RS6 mają mniejszy otwór centrujący a do tego szer felgi to 9,5 cala i ET 36 czyli nie ma bata żeby ją wsadzić do B8

A5 i B8 został zmieniony otwór centrujący na 66,6 a RS6 czy A8 mają jeszcze stary wymiar.

Tyle z tego co się dowiedziałem - prawie kupiłem fele RS6 20 cali - fajnie bym się zdziwił chcąc je wsadzić na auto :wallbash:

Zostaje kosmetyka z nadkolami i cieszenie się wzorem RS4/A5[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:16_________________________________________________no chyba że nie mam racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałem napisać że to nie problem.. jeżeli ET wraz z szerokością koła i odpowiednią oponą są dobre to problemu nie ma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru felg to na grafit sie wlasnie po to maluje zeby wizualnie- "zgubic" felge.

Ta moda sie wlasnie z motorsportu wziela- gdzie nie ma znaczenia lans tylko wartosc uzytkowa.

Jezeli lans- to tylko kolory srebrne lub biale- z ktorymi komponuja sie wlasnie duze rozmiary jak 19/20cali, a z kolei grafit/czarny polysk- to do mniejszych rozmiarow, ale nie mniej jak 17/18, ale za to do szerszej gumy wyglada kox.

Grafit tez fajnie komponuje sie z zaciskami w "wyraznym" kolorze jak zolty lub czerwony (mozna tez zaryzykowac z zielonym jak to zdaje sie paput mial- u niego ciekawie wygladalo)

Tyle ode mnie

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..

na bank bez najmniejszego problemu i uszczerbku na zdrowiu dla felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...