Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wiem że Rotory to najlepsza opcja ale tak trudno dostać z normalnej cenie że masakra

, a ile to dla ciebie "normalna cena" za rotory? Oczywiscie za same felgi i jakie cale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś propozycje Tygrys :naughty:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

wielkie dzięki koledzy - widzę że jest światełko w tunelu - tym bardziej że z tej firmy już fele miałem i byłem mega zadowolony

I w dodatku widze że mają całe srebrne - było by mega gdyby temat się powiódł

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

powalają - ciekawe czy w PL jest jakiś przedstawiciel

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

No muszę przyznać że na fele tej firmy 3sdm napatrzeć się nie mogę - pięknie wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak kolega kilka postów wyżej zaproponowałbym felgi z A7 20" dosyć fajnie wyglądają na b8:

IMAG0383.jpg

IMAG0390.jpg

Moim zdaniem te felgi na B8 robią robotę, oczywiście są gusta i guściki, grunt żeby tobie się podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tez ciagle sie bije z myslami co zalozyc na nowy sezon masz racje te felgi 3SDM sa mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś propozycje Tygrys :naughty:

Czasami widuje rotory na niemieckich stronach, i czasami ceny jak dla mnie sa interesujące, wiec pytam sie jaki ty masz limit.

BTW. - tez o tych felgach sobie marze- oczywiście grafitowych dziewiętnastkach, ale 19" jest drozsze od 20"....

ostatnio te oglądałem ale 20" dla mnie to za dużo, ale cena jak dla mnie jest ok- tzn. kupiłbym je za taka ...

AUDI ROTOR FELGEN 20 ZOLL A4 A5 A6 A7 A8 TT Q3 Q5 RS4 RS5 S LINE in Essen - Essen-Stadtmitte | eBay Kleinanzeigen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że cena jest naprawdę OK

to są ori ?

Widzę że te konkretne mają ET 35 - a obecnie mam 38 i już delikatnie obcierają

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

A gdybyście mieli ten komfort i mogli wybrać pomiędzy rotorami 100% srebrnymi i tymi z grafitem to które konkretnie do mojej fury byście wybrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mnie rozczarowaliście - mam wrażenie że do czarnego to znacznie lepiej srebrne wyglądają ale nie ukrywam żadnego foto ze srebrnymi czarnego B8 nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie są ori...

No wlasnie tez mi podpadl ten opis :

''An alle AUDI Liebhaber, Ihr bietet hier Auf einen NEUEN Satz " ROTOR " Styling Felgen in 20 ZOLL''

ale pewny nie jestem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dostałem odpowiedź 5100zł za kpl. z przesyłką - mogą mi dać 5% upustu, okres oczekiwania 5 dni

Do jutra będę miał odpowiedź z firmy Linea

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Temat chyba wyczerpałem - felgi WSP Italy to chyba najlepsza opcja w kategorii replik pod względem jakościowym i wytrzymałościowym ale też cenowo poniżej 5000 zł raczej nie do kupienia - więc musiał bym się zastanowić czy zmienić wzór kosztem orginalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to pierd**olił... na wiosnę droższe nie będą a przyjdzie kryzys to i może będą tańsze , zresztą i tak 21. grudnia będzie koniec świata... Tak całkiem serio poczekaj do wiosny może w między czasie pojawią się ori używki w dobrej kasie... :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że cena jest naprawdę OK

to są ori ?

Widzę że te konkretne mają ET 35 - a obecnie mam 38 i już delikatnie obcierają

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

A gdybyście mieli ten komfort i mogli wybrać pomiędzy rotorami 100% srebrnymi i tymi z grafitem to które konkretnie do mojej fury byście wybrali ?

pewnie że grafit Mirek :wink:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

To chyba nie są ori...

No wlasnie tez mi podpadl ten opis :

''An alle AUDI Liebhaber, Ihr bietet hier Auf einen NEUEN Satz " ROTOR " Styling Felgen in 20 ZOLL''

ale pewny nie jestem:wink:

inaczej mówiąc stylizowane na Rotor, więc na pewno nie ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie są ori...

No wlasnie tez mi podpadl ten opis :

''An alle AUDI Liebhaber, Ihr bietet hier Auf einen NEUEN Satz " ROTOR " Styling Felgen in 20 ZOLL''

ale pewny nie jestem:wink:

inaczej mówiąc stylizowane na Rotor, więc na pewno nie ori

No rzeczywiscie- nie doczytalem.... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...