Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm dziwne..

Wazyłem moje i dałbym sobie łeb uciąć że 100kg nie przekroczyło...

moze miałeś helem napompowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Tzn :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Tzn :mysli:

to znaczy ze widac ze ma juz pare lat , a zasadniczo to jest z 2002 roku :wink4: a wiec 9 lat.To w motoryzacji raczej duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zmienily sie tylko lampy i zderzaki bryla i reszta dokladnie taka sama.Ale moze to wrazenie i poprostu ten mironowy sedan tak super wyglada na tle bylej B7 :wink4:

Wiesz jak jest , moja zona na przyklad marudzi ze po co nam nowe auto jak ona nie widzi zadnej roznicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba piękne :kox: a gdzie się podziała dokładka w B7?

zdemontowana dla bezpieczeństwa auta i wygody nowego właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zmienily sie tylko lampy i zderzaki bryla i reszta dokladnie taka sama.Ale moze to wrazenie i poprostu ten mironowy sedan tak super wyglada na tle bylej B7 :wink4:

Wiesz jak jest , moja zona na przyklad marudzi ze po co nam nowe auto jak ona nie widzi zadnej roznicy :wink4:

W tych latach to jeszcze każdy nawet laik poznał a raczej odróżnił B6 od B7 czy B8, martwi mnie tylko że praktycznie nie będzie różnicy dla Kowalskiego w modelach od 2011-2012 w górę, zresztą Turdzi pisaliśmy o tym w dziale nowościach Audi to wiesz o czym mówię.

Miron śmigasz na 1/4 mili :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...