Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Oma mcm'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja już miesięczną normę wyrobiłem :cool1: :gwizdanie: , dam szansę słabszym , Dariusz P. jest najnizej w rankingu to niech się weźmie do roboty :decayed: :decayed:

on jest za cienki w uszach :polew:
Opublikowano

Jak ten kierowca A4 z Offtopa? :D

A co do Opla, to jak na mój gust prezentuje się nieźle. Chociaż wiadomo, że do Audi się nie umywa. :evil:

Życzę rychłego powrotu do Audi. ;)

Opublikowano

to teraz tylko swap na rzędowy 6-Cylindrowy C36GET z dwiema turbosprężarkami typu Garrett T25 0,8 bar prosto z Opel Lotus Omega i będzie śmigało ! ;)

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Dobra zdzirka nie jest zła! RWD rulez! :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No no RWD to sobie polatasz fajnie :good:

Opublikowano

twoją ese objeżdża na ustawionej 1 w automacie :polew: :polew: :polew:

po pierwsze primo to moja esa nigdy by nie stanęła na kresce z tym czymś

po drugie primo nawet gdyby do tego doszło to musiałbym stanąć z 5m z przodu zeby przy starcie nie wciągnąć rdzy z błotników dolotem

kur.... łupie mnie coś w krzyżu i nie mogę się śmiać przez to... i po Twoim poście Moskal to już mnie napier.... :polew:

czemu tu nie ma "lubię to"? bo z przyzwyczajenia szukałem... :decayed:

a co do furki... jeśli będzie mało pieniążków pochłaniać to czemu nie... jak ktoś lubi... a MCM widać, że lubi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak na razie pochłania mało, a radości daje dużo, więc odpukać pojeżdżę trochu :)

Opublikowano

jak na razie pochłania mało, a radości daje dużo, więc odpukać pojeżdżę trochu :)

i tak trzymać, drugiej takiej niema :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile takie cos ma Vmax,jezdzilem kiedys 2.5 V6 szlo to ladnie,tylko w manualu

Opublikowano
  • Autor

220 wykręciłem

Opublikowano

A jak Ci się auto sprawuje? Ja w mam nadzieję w sierpniu może zmienić auto i głównym kandydatem jest omega. A twoja mi się za***iście podoba :kox:

Opublikowano

jak na razie pochłania mało, a radości daje dużo, więc odpukać pojeżdżę trochu :)

Czemu sprzedajesz, jeśli Ci pasuje?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1666998264

Opublikowano
  • Autor

jak na razie pochłania mało, a radości daje dużo, więc odpukać pojeżdżę trochu :)

Czemu sprzedajesz, jeśli Ci pasuje?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1666998264

zmieniłem robotę i mam drugie auto, teraz omą jeździ żonka, a ona nie lubi tego auta, chce coś mniejszego więc sprzedaję
Opublikowano

tez miałem omegę b FL 2,5 TD w kombi ;(. Ach co za fura. Mile ja wspominam. Piękny egzemplarz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.