Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja u siebie też mam drewno, tyle że matowe :cool1:

Opublikowano

zostaw fure rezaj dalej jest kozak !

Opublikowano
benzynę w audi /s14a /e46 /prelude V

zaraził się wyznaniem: życie jest za krótkie, by jeździć dieslem... :)

w prelude jest +100 do lansu :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 11:25_________________________________________________wiem bo kolega ma 2.2 Vtec
Opublikowano
  • Autor
benzynę w audi /s14a /e46 /prelude V

zaraził się wyznaniem: życie jest za krótkie, by jeździć dieslem... :)

w prelude jest +100 do lansu :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 11:25_________________________________________________wiem bo kolega ma 2.2 Vtec

ale to dalej wiertarka :tongue4: i cholernie mi się podoba..

zostaw fure rezaj dalej jest kozak !

jak nie sprzedam to będziemy rezać dalej, mam juz pare pomysłow :)

Opublikowano

no daje radę szczególnie z tłumikiem bosala, musi coś pierdzieć :polew:

Opublikowano

no ja chyba tez tlumior zmienie ;p albo swapa jakiegos zrobie :P

Opublikowano

jak nie sprzedam to będziemy rezać dalej, mam juz pare pomysłow :)

zostawilem Twoje oglosznie na alle u koleszki na kompie otwarte i jak przyszedl do pracy to oglada i oglada ta fure i si epodnieca, wzroku nie moze oderwac i liczy skad tu kasy naruchac :polew: :laghing2:

Opublikowano

czym lakierowałeś przedni znaczek audi? :cool1:

Opublikowano
:hi: kolego chciałem spytać o te żarówki osram fajny efekt czy nie warto głowy zawracać pozdro
Opublikowano
  • Autor

czym lakierowałeś przedni znaczek audi? :cool1:

fioletowy matowy spray montany :)

:hi: kolego chciałem spytać o te żarówki osram fajny efekt czy nie warto głowy zawracać pozdro

jak dla mnie bardzo dobre żarówki, ładnie oświetlają, swiatło żółte, zastanawiam się nad włożeniem ksenonu 4300k, ale nie wiem jak to będzie wyglądało z doświetleniem drogi.

jak nie sprzedam to będziemy rezać dalej, mam juz pare pomysłow :)

zostawilem Twoje oglosznie na alle u koleszki na kompie otwarte i jak przyszedl do pracy to oglada i oglada ta fure i si epodnieca, wzroku nie moze oderwac i liczy skad tu kasy naruchac :polew: :laghing2:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi: kolego chciałem spytać o te żarówki osram fajny efekt czy nie warto głowy zawracać pozdro

jak dla mnie bardzo dobre żarówki, ładnie oświetlają, swiatło żółte, zastanawiam się nad włożeniem ksenonu 4300k, ale nie wiem jak to będzie wyglądało z doświetleniem drogi.

Popieram... Ja mam je w nowej soczewce Depo i jestem zadowolony :wink4:

Opublikowano

Jak założyłeś tą prostokątną ramkę ozdobną w licznik? http://imageshack.us/photo/my-images/3/316fb796c06d1297.jpg/

Mam jeszcze pytanie co do kierownicy, pasuje ona bez żadnych przeróbek? Tzn. wtyczka od poduszki? Mam starą wersje kierownicy jak co. :)

Opublikowano
  • Autor

Ramkę miałem w zestawie wraz z dwustronną tasiemką, trzyma się fajnie i wygląda jeszcze lepiej :good:

Ta kierownica bez żadnego problemu, plug and play :) W tych nowszych modelach trzeba wieloklin dokładać.

Opublikowano

Ok dzięki za informacje... :)

Opublikowano

kurde powiem ci nie umie sie napatrzec na te twoje auto heheh sliczne jest kurde ogien uwazam ze zalicza sie do elity b5 na tym forum :hi:

Opublikowano

Kolego Ty sie kurna nie wygłupiaj... Nie sprzedawaj jej...

A po za tym fajnie ci wyszedł znaczek, ale ja byłem pierwszy jezeli chodzi o spray MONTANY... hehe

Opublikowano
  • Autor

..jakiś taki mało palący :P

oj nie wiem nie wiem czy byłes pierwszy :tongue4: - 19747318420209805201540.th.jpg

Opublikowano

O znaczek na grillu mi chodzilo... z oczojebnym kolorkiem

Opublikowano
  • Autor

nocna sesja z kolegą LU_Angel ;)

87934898.th.png 43554046.th.png 71717131.th.png 93578205.th.png 86949688.th.png

41986516.th.png

51772324.th.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.