Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] tractor na glebie by grn


grn

Rekomendowane odpowiedzi

super fotki

41986516.png

ta fota wymiata... ( opłacalna nawet na późniejsza rozmowe ze Strażą Miejską )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkad auto jest w Twoich lapkach progress ogromny ;)

czekam braciak na kolejne mody, oby takie zeby kazdemu ryly beret max ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu dopiero teraz natknąłem się na ten temat...... autko bardzo zacne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ale chyba nie chce się cofać w czasie i nie wierze ze nie ma ognisk korozji w Hondzie :P

grn mam nadzieje że wybierasz sie na spot w ta sobote....??

robie za kierowce z soboty na niedziele ;/ ale zboacze co sie da zrobić

nie wiem czemu dopiero teraz natknąłem się na ten temat...... autko bardzo zacne :good:

Dzięki :), nikt go nie chce kupić to auto zostaje u mnie, no i nowe mody na horyzoncie : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kierujesz to tym bardziej przyjeżdżaj, nie pitol to bedzie spot jakiego lubelskie jeszcze nie widziało :slina::evil: że ja kurfa telefon zgubiłem bo foty bym juz zrobił solidne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze grubo się szykuje :D jutro będę kombinował i się wykręcał żeby nie jeździć :>

I nie zapomnij namiotu :cool1:

Jak ma być grubo to trzeba zostać do końca :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza żarówka nie będzie świeci dopóki jej nie przerobisz. W 2 lampkach "do czytania" polaryzacja wygląda tak, że "+" podawany jest na obudowę żarówki a "-" na ten cycek. Musisz rozebrać tą diodę i przelutować druciki, żeby to zrobić wystarczy lutownicą rozgrzać ten cycek na dole i mocno ale z wyczuciem wyciągnąć diodę z obudowy. Potem dolutowujesz kawałek drucika do "-" diody i wypuszczasz dołem obudowy a "+" zaginasz tak by dotykał do ścianki. Składasz diodę, lutujesz dół i wszystko powinno działać.

Co do tej rurkowej to spróbuj założyć ją odwrotnie. Jak jest na 12V to musi działać jeśli jest 100% sprawna. Dla zwykłej żarówki nie ma znaczenia gdzie jest + a gdzie - a dioda to niestety wybredna bestia i musi być tak jak ona chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o japierdolekurwa :slina: zaprawdę powiadam iż jest lepiej niż zacnie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Lublin szaleje ze znaczkami przednimi.... kto nastepny, kto jaki kolor wymyśli....

Ładne zdjecia i ładna furka.... ja od środy mam wolne więc może ustawimy sie na jakies wspólne seszyn za dnia grn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LU_Angel między te dwa ciemne auta jakieś fajne sreberko dobrze by się wpasowało :gwizdanie:

grn jest kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...