Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

czyżby nikt nie wiedział o co kaman? :cool1:

verdin na oslone watraby

o o, dobre, muszę kupić :rolleyes:

Ja właśnie zabieram się za mój FAT.

Próbowałeś Venom?

nie :) szczerze pierwsze slysze ...

ale jesli to oslonka to probowalem

sylicaps ;) byl OK :)

to być coś takiego: http://suple.net/alri-venom-hyperdrive-p-2745.html[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:12_________________________________________________generalnie nie do końca, bo chodzi mi o nowszą wersję :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azunia ... na spalaczach sie nie znam :/

ale wyglada ladnie :polew:

generalnie zalecają go do spalaczy, ale jak czytałeś dodaje energii i takie tam pierdu pierdu.... :gwizdanie:

wygląda ładnie ale capi nieźle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bb.suple.net/sterydy/a/13868/ronnie_coleman <-- ronnie coleman 143kg na barki ( silowy rekord swiata )

Chodzilo Ci chyba o jego rekord ??

te 110kg za glowe to raz ? czy konczyles serie ??

jesli chodzi o mnie ... Biceps to nie wiem koncze serie 60kg teraz lamanym 8-10 ruchow.

Barki - kiedys 120kg 4-6ruchow do glowy (nizej takim ciezarem nie schodze) obecnie .. robie sztangielki 48kg 6-8 ruchow (sa grube gryfy i strasznie bujaja nadgarstki :confused4: )

Klatka - koncze 120kg -6-8ruchow . Rekord 155 przy masie 81kg, potem bylo raz 160 przy 85 (ale to nie "opublikowany rekord :wink4: " ) , teraz kolo 150kg powinno pojsc.

Przysiady - nie walcze bo moje kolana od kosza, pilki i kopania nie sa w najlepszym stanie chyba :wink4: Robie mniejszym ciezarem i na maszynie

Martwy - ostatnio konczylem 160kg - 10 ruchow - na paskach bo mi sie tak przedramie pompuje ze nie utrzymuje ciezaru po ktoryms ruchu. Nie wiem ile zrobie w maxie moze kolo 240 (220 pamietam ze bralem kiedys bez problemu ) .

Wioslowanie - konczylem ostatnio 110kg 8 ruchow (bez problemu, ale nie chcialem obciazac bo mialem ciezki trening).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak zle to sprecyzowałem

na sztandze było zawieszone 250kg sciągniecie z wieszaka odsuniecie sie z niego i załozenie zpowrotem

nic nie podnosił z ziemi ani nic nie rwał nie zginał nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv to dobre wyniki masz nawet :)

ja tez 30 hantlami konczylem ... nie mowie o jednorazowym tylko o tym czym konczylem

110kg - ok 6razy machalem za glowa na suwnicy

30kg na lapke tez ok 6razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawomir Orzeł :

Wyciskanie na barki(platformy 360kg) : 20 razy

:gwizdanie:

Roni to kulturysta nie silacz :decayed:

Nowak takie se... jakbym mial motywacje na maxa i naprawde bawil sie wto tak jak bawilem sie pare lat temu (3) to pewnie by 200 juz dawno peklo na sztandze...

Kupilem bialko w grudniu skonczyem je w kwietniu mialo 2kg to chyba o czyms mowi :wink4:

Staram sie unikac odzywek, raz w roku cos wezme jakas kreatyne (tylko nie mono) i jakies amino zeby sie nie rozpadac po treningu. Bardziej sie bawie , mam inne priorytety do tego czasem sparuje jak mi sie uda zgrac z ziomkiem na silce. Mam duzo pracy i raczej ide w innym kierunku, i nie mam jak jesc regularnie itp itd. Pozatym mialme troche przerwy w cwiczeniu , wsumie okolo 2lat, ale jakos sie trzymam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak zle to sprecyzowałem

na sztandze było zawieszone 250kg sciągniecie z wieszaka odsuniecie sie z niego i załozenie zpowrotem

nic nie podnosił z ziemi ani nic nie rwał nie zginał nóg

w to moge uwierzyc :)[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:19_________________________________________________

Slawomir Orzeł :

Wyciskanie na barki(platformy 360kg) : 20 razy

:gwizdanie:

Roni to kulturysta nie silacz :decayed:

tak ta platforma wazy 360kg ... ale na barki masz sporo mniej bo wykonujesz inny ruch

to tak jak oni robia martwy ciag z samochodem ktory wazy 1500kg ... ale tak naprawde oni podnosza ciezar ok 300-330kg

pozatym oni wyciskaja na przod barkow ( a przod jest silniejszy ) i stojac oraz pomagaja sobie nogami ( uginaja kolana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli człowiek miał predyspozycje genetyczne to wszystko możliwe

to były inne lata

wnoszenie worków z kartoflami 50kg po drabinie na strych przez kilka godzin dziennie

tego dziś nikt nie trenuje :polew:

ja wieku 20 lat podnosiłem sie na drążku 20 razy z ciężarem na plecach 10kg z moja waga 70kg

a nigdy nie ćwiczyłem zawodowo na siłce tylko drązek pompki i nie uważałem tego za żadne rekordy

rekord to 35 razy na drążku

30 pompek na jednej ręce

takie tam + masę kontuzji łącznie ze złamanym obojczykiem

w ślady ojca nie poszedłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie mowie ze nie, tyle ze Roni to nie jest jakis przesadnie silny :naughty: on tylko wyglada.

Kovacs

Wyciskanie zza karku 5 225 kg

Wyciskanie zza karku 10 205 kg

:naughty:

Cristoforo dobre wyniki :)

Ja drazek za glowe 22razy sie podniose przy mojej masie to nie jest najgorzej :wink4:

Kiedys nachwytem 20 razy robilem spokojnie ale to wymogi szkoly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie mowie ze nie, tyle ze Roni to nie jest jakis przesadnie silny :naughty: on tylko wyglada.

Kovacs

Wyciskanie zza karku 5 225 kg

Wyciskanie zza karku 10 205 kg

:naughty:

greg kovacs to fenomen ;p[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:26_________________________________________________tak samo jak greg valentino :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:26_________________________________________________mmcv

ile wazyles na poczatku ?

jaki masz staz treningowy ?

ile obecnie wazysz ?

ile masz wzrostu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zaden kulturysta nie podoba z budowy co dopiero Kovacs :>

tyle ze jest dosc silny .

a ten Valentino to idiota :wallbash: :wallbash:

pisalem wczesniej

wzr: 178

wag : 86-87 kg obecnie

staz :tu bedzie ciezko ... ok. 5lat na kupe sie uzbiera...tyle ze przerywany trening to nie jest ciaglosc.. i to widac :(

jak zaczynalem wazylem ok. 70 kg albo 75 kg - liceum mnie bardzo wyrobilo. Moje pierwsze wyniki zaskoczyly wszystkich wygow na silowni hehehehe eheheh bo zaczolem wyciskac od 90kg na lawce :naughty: . 20 ruchow robilem 50kg. Potem szybko po roku poszlo 110kg itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nim chodziłem do szkoły

http://irekkuras.com/a/zawodnicy/11

wpozo koleś

i nawet miał rekordy

no ale o slawku pedzie cicho od paru lat ;)

mmcv

ja jak zaczynalem to nawet 50kg nie wyciskalem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisalem ze spore postepy i napewno na sucho nie dalbys rady tego zrobic.

Powodzenia , tylko nie przesadz bo to potem jest obrzydliwe :confused4: :confused4: po drugie ... bedziesz sie ruszal jak mucha w smole . :polew: a ruchliwosc sie czasem przydaje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nim chodziłem do szkoły

http://irekkuras.com/a/zawodnicy/11

wpozo koleś

i nawet miał rekordy

Ja go kiedyś poznałam na dysce z kumplami, koleżance sprał dupsko pokrzywą :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:49_________________________________________________znaczy się, On był z kumplami :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisalem ze spore postepy i napewno na sucho nie dalbys rady tego zrobic.

Powodzenia , tylko nie przesadz bo to potem jest obrzydliwe :confused4: :confused4: po drugie ... bedziesz sie ruszal jak mucha w smole . :polew: a ruchliwosc sie czasem przydaje :>

spoko trenuje caly czas tez boks i brazylijskie troche podlapuje ;)

od 5lat jakos ;p

z przerwami na robienie masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho o sławku bo miał problem z kregosłupem

dlatego jego słaby punkt to zegar

a te info to juz stare po dawno passatem nie śmiga :decayed:

Azunia pokrzywa zdrowa jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak :good:

Ja juz nie bardzo mam czas na takie rzeczy . Praca zajmuje mi 10h dziennie :naughty: i z reguly jestem dobrze zmeczony psychicznie po takim dniu ...

hehe no ja mam studia tylko ... ale juz koncze wiec malo nauki a to co jest to i tak raczej zlewam ;) i od ponad poltora roku nie mialem zeszytu

zostalo tylko napisac prace i sie obronic

ale pamietam ze na 1roku bylem tak wyjebany po zajeciach ze nieraz odpuszczalem silke... bo to by bylo bez sensu ;)

wiec nie watpie ze po pracy lekko nie jest cwiczyc :)[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 18:01_________________________________________________ale najbardziej jestem ciekaw jak tam z wynikami kulturystycznymi stoi zalozyciel tego watku czyli raggaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...