Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q6


Rekomendowane odpowiedzi

Audi szykuje następny model. Ma to być SUV coupe, który ma konkurować z BMW X6. Bimmer ma, to Audi tez musi. :gwizdanie:

Więcej informacji <a href="http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/256021/">TUTAJ</a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisali, silnik 4.0T zadebiutuje najpierw w nowym RS6 już w sierpniu tego roku na targach we Frankfurcie. Czyli audi już nie będzie czekać, aż model będzie dobiegał końca jak to miało miejsce do tej pory. Konkurencja nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie wyglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa ale coz jeszcze kilka rywalizacji i bedzie mozna uznac ze BMW i AUDI maja cos wspolnego a dla fikcji rywalizuja... ciekawe kiedy bedzie odpowiedz na X1 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 mi się nie podoba to i Q6 pewnie też mi się nie spodoba bo to co jest na tym co Skyliner89 wkleił :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 ze znaczkami Audi :decayed:

pewnie kupią nielubiący dresowozów :tongue4:

dokładnie ale X6 ładniejsze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa wyglądają jak srające psy... Nie wiem komu to się podoba... W ostatnich modeli to tylko im A7 wyszedł, reszta :thumbdown::sick3:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 jest bardzo popularnym samochodem wśród szefów firm i bogatych ludzi. Zainteresowanie przerosło oczekiwania BMW. Bawarski koncern trochę ryzykował wypuszczając ten model. Audi ma już zbadany rynek sprzedażą X6 i chce mieć również w ofercie coś bardzo podobnego. Widziałem parę A7 na żywo i wszystko jest ok dopóki nie dojdzie się do tyłu, do którego nie mogę się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Audi powinno zmienić projektanta. Najnowsze modele nie powalają na kolana jak te starsze. Są wyjątki A4 B8, A5, A7.

Bo już Audi A6 C7 czy Audi A8 D4 to jakieś nie porozumienie... :sick3::thumbdown:

Akurat dupka A7 mi się podoba :kox::decayed:, ale różne są gusta i guściki :hi::

Audi-A7_Sportback_2011_photo_35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 jest bardzo popularnym samochodem wśród szefów firm i bogatych ludzi.

bo o to chodzi w tym aucie ono do nieczego innego nie sluzy tylko do tego zaby sie pokazac.

Q6 :sick3: X6 troche lepsze ale tez :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Audi powinno zmienić projektanta. Najnowsze modele nie powalają na kolana jak te starsze. Są wyjątki A4 B8, A5, A7.

Bo już Audi A6 C7 czy Audi A8 D4 to jakieś nie porozumienie... :sick3::thumbdown:

Akurat dupka A7 mi się podoba :kox::decayed:, ale różne są gusta i guściki :hi::

Audi-A7_Sportback_2011_photo_35.jpg

wszystko kwestia gustu :wink4: dla mnie A6 C7 w avancie rozkurwia kosmos :shocked:

2012audia6avantrenderin.jpg

ale bandyta :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...