Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tarcze Mikoda... Co sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce kupic do mnie tarcze na przod i tyl... Nie jezdze agresywnie (od czasu do czasu) ale chcialbym miec fajne tarcze do moich kółek :) Wymyslilem Mikode.... co sądzicie na temat tych tarcz ?

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Opublikowano

może byc, jeżeli chcesz to mam kpl Ferodo

info na priv

Opublikowano

Bierz sprawdzone w miarę za dobrą kasę, Ferodo bedzie ok :good:

Opublikowano

Mikodę omijaj szerokim łukiem, przewiozłem się na nich, jakość poniżej chińszczyzny.

Opublikowano

lepiej zainwestować w Ferodo :naughty:

Opublikowano

Mikodę omijaj szerokim łukiem, przewiozłem się na nich, jakość poniżej chińszczyzny.

Ja miałem Mikody na przodzie w Cytrynie ZX 1.4, przelatałem na nich 30 tysięcy do momentu sprzedania auta i nic się nie działo.

Opublikowano

Mikodę omijaj szerokim łukiem, przewiozłem się na nich, jakość poniżej chińszczyzny.

U mnie w poprzednim aucie pokrzywiły się po około 8 - 10 tys km

Lepiej trochę dołożyć i kupić "cywilne" - gładkie brembo.

Opublikowano

W poprzednim aucie Ford Mondeo zmieniłem na tarcze Brembo + klocki Ferodo Premier i byłem bardzo zadowolony bardzo dobre hamowanie no i nie biły. Polecam.

Opublikowano

Dołóż kaski wez trw ferodo brembo boscha,mikoda zrobiona jest z plasteliny.

Opublikowano
  • Autor

Panowie chcialbym kupic fajane tarcze nawiercane, nacinane lub to i to w jednym :) za rozsadne pieniadze... Icha zastosowanie mialoby byc bardziej wizualne... Nie bede codziennie po 10 razy hamowal z 200 km/h :) Czy te tarcze Ferodo wychodzily w modelach nawiercanych lub nacinanych ? Chcialbym zeby cos sie wyroznialy przy 19' felunku...

Opublikowano

przy takiej feli to musisz wrzucic minimum 312mm do auta

Ferodo robi perforowane tarcze ale cena kosmos i w PL

praktycznie niedostepne

montuj Otto Zimmermanna

Opublikowano

Mikodę omijaj szerokim łukiem, przewiozłem się na nich, jakość poniżej chińszczyzny.

nie zgodzę się z tą opinią, to już moje 3 tarcze mikoda w 3-cim aucie, i są bdb :good:
Opublikowano

Mikodę omijaj szerokim łukiem, przewiozłem się na nich, jakość poniżej chińszczyzny.

nie zgodzę się z tą opinią, to już moje 3 tarcze mikoda w 3-cim aucie, i są bdb :good:

Żeby nie być gołosłownym, poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=101984.0

Opublikowano
  • Autor

Widze ze zdania sa podzielone :) interesuje mnie cos co nie bedzie mi sprawialo klopotu (nie jezdze agresywnie :) ) i bedzie sensownie wygladalo na aucie :) nie chcialbym tez przepłacic za "marke" ktora moze mi sie wysypac po kilku tys/km... Ciezka sprawa :tongue4:

Opublikowano

Mam tarcze mikoda na tyle. Przejechałem na nich 15 - 20 tyś. sprawują się bez zarzutu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.