Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Czas najwyższy się upublicznić ;)

A więc od początku... Zaczęło się to w maju 2010, gdy kupiłem tę ślicznotkę. Produkcja końcowka '99, w VINie już wbite Y, czyli '00. Miała delikatnie pocałowaną maskę i prawy przedni błotnik, co totalnie nie przeszkadzało mi w jeździe, ale zostało to wymienione (znalezione w tym samym kolorze u kolegi Flyer ;) ). To, co ma w sobie to totalna seria, m.in.:

- V6 w dieslu :evil:

- ori xenon (spryski i samopoziom - działa)

- ori 16'

- skrzynia manual 6b

- 1/2 FIS

- climatronic

- grzane dupska

- concert + BOSE + ori zmieniarka 6cd

- ele. szyby + lusterka

- pełna elektryka foteli

- kiera S

- tempomat

- kolorek zacny - LZ9U

No i chyba tyle...

Przyszła ściema szybek, potem mały dzwonek, po którym zachęciłem się do modów... Początek na razie skromny, ale plany są już na nadchodzące dni... :)

- lampy bix by gwerty

- oświetlenie nóg przód tył w kolorze deski - czerwony

- oświetlenie przestrzeni pod drzwiami po otwarciu - białe

- 2DIN by Gwerty

- pełny FIS

- RNS-D

Plany:

- przede wszystkim uzupełnienie kratek zderzaka przód, dokładki i osłony pod spodem...

- ściema przednich szyb

- podświetlenie jeszcze klamek przód i tył oraz wymiana wewnętrznych żarówek na ledy (niektórzy pewnie powiedzą, że choinkę z niej zrobię, ale to moje auto i to ja mam się w nim dobrze czuć;) )

- wymiana żarówek z tylnych lampach na zamienniki LED (nie widziałem jeszcze jak to świeci, ale to się zobaczy)

- program

- może wytniemy kata, póki co wszystko z nim OK

- zawias w dół

- doprowadzenie moich 16' do piękniejszego stanu, w późniejszym stadium 18'

- skóra

- multifunkcja

- polerka lakieru

- wydech podwójny z C5

- no i co z czasem do głowy wpadnie, choć myślę, że nic więcej B5 nie potrzeba, żeby wyglądała godnie, zacnie i z kulturą...

No to czas na fotki :)

(wiem, trochę z doopy kąty, ale jak się bardziej ociepli i ogarnę kolejne mody, zrobię lepszą sesję...

dsc01857855x641.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5278.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5279v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5282x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5303.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5316q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf5321b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wszelkie sugestie, pytania propozycje, uwagi przyjmuje prosto na klate :)

Chciałem dorzucić foty z małego spota z kolegą michu93, ale uprzedził mnie w swoim temacie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dokladke w zderzka zadloz do przodu bo lipnie to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że jak się tym stupięćdziesięciokonnym padłem przejechałem to mnie zatkało :kox: ciśnie w fotel jak głupie :decayed:

a co do wygląda to doprowadzisz do stany idealnego :wink4: jest o co dbać, a bixy świecą rewelacyjnie :good: i dobre wykonanie - graty gwerty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf wiem, teraz na dniach będę szukał, bo masakrycznie to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze się ,że mogłem pomóc, czekam na dalszy rozwój projektu i w razie czego służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne Audi, mimo że kombi :evil: no i najlepszy kolorek bo identyczny jak mój :decayed:: (LZ9U)

I mój :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę aktualizacji... Pomalowałem tylną klapę (bo była w granacie), tylny błotnik, całe auto poszło w polerkę, zdjęcia może jutro jak mi czasu starczy... Wszystkie oznaczenia tylnej klapy poleciały OUT, nawet logo, podobuje mnie się bez :kox: na dniach wpadnie 2DIN i Navi plus. Pokłony dla kolegi gwerty :notworthy: kolejny raz jego udział przy moim skromnym projekcie :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 20:42_________________________________________________Bym zapomniał... Kiera S leci OUT - na jej miejsce wskoczy na dniach multifunkcja :)[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 20:47_________________________________________________No, to mały up... Do auta wpasł FIS, 2DIN by gwerty i RNS-D.

dscf5616a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

55511691.jpg

Uploaded with ImageShack.us

87168073.jpg

Uploaded with ImageShack.us

85241163.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju daje rade padlinka :kox: a opis to masz bliźniaczo podobny do mojego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: wybacz, o Panie :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 22:22_________________________________________________Doszła przesyłka od krychy... Mianowicie:

dscf5629f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Szara kostka FIS :) Teraz rozpiska pinów i podłączanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty już wiesz, że to nastąpi niebawem... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, standardowa procedura jak w każdym polifcie - ściąganie kiery do zmiany manetki, kabelkomania, immo. No i pływak do wymiany, bo odwrotnie wskazuje stan paliwa, albo wsad, ale bodajże jak zmienisz wsad na a4, to nie będą Ci się po zapłonie paliły wskazówki, dopiero na postoju. Ja pływak wożę w bagaju, jakoś nie miałem natchnienia do wymiany, a zdążyłem się przyzwyczaić, że przy pełnym zbiorniku mi się rezerwa pali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...