Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boczne migacze na białe sobie zmień jeszcze, wypoleruj końcówkę tłumika oraz większe koło by się przydało :good:

twoje zawieszenie 1be to nie jest s-line. tego nie było w b5!!!

pokaż wnętrze jeszcze :good:

Opublikowano

za naklejkę nad lampą zaraz Cię chłopaki zjedzą :decayed:

a ogólnie fura niczego sobie, chociaż większe koło wskazane, kolor ciekawy :good:

PS. daj więcej zdjęć...

blondyny :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

ładna naklejka nad prawym reflektorem :gwizdanie: :evil:

podciągnij ręczny i wrzuć podłokietnik :good:

a kierę jak zmieniałeś to trzeba było zakładać odrazu trójramienną :cool1:

Opublikowano

za***isty kolorek :kox:

Opublikowano

Body S4 musialo by pieknie wygladac w takim kolorze :kox:

Opublikowano

Bardzo fajny kolorek :>

daj jakieś fajne kolko do tego lekka gleba i bedzie kosa :naughty:

Kolorek wymiata :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Body S4 musialo by pieknie wygladac w takim kolorze :kox:

no oczywiście :kox:

5060396278_3ccbd10c5e.jpg

Opublikowano

Body S4 musialo by pieknie wygladac w takim kolorze :kox:

no oczywiście :kox:

5060396278_3ccbd10c5e.jpg

To juz wie w jaka strone isc :wink4:

Opublikowano

Kolor super tylko S4 ma chyba inny ten zółty.. :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

znam autko :) swego czasu często na Bliskiej myłeś na 11go listopada :)

Opublikowano

kolor wyjątkowy :slina:

Opublikowano

Ale blondina :kox: :kox: :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja nie moge zdj ogl :P mozesz cos z tym zrobic? albo tu jakies miniaturki zapodac bede wdzieczny :) za sam kolor :notworthy: :notworthy: bo w koncu mam taki sam :D

Opublikowano

A ja nie moge zdj ogl :P mozesz cos z tym zrobic? albo tu jakies miniaturki zapodac bede wdzieczny :) za sam kolor :notworthy: :notworthy: bo w koncu mam taki sam :D

Wszyscy widzą, i ja. Zobacz na przeglądarce Chrome od Google.

Opublikowano

ALe ja mowie o linkach ktore podał do Picasa :) bo te w temacie to i ja widze, i uzywam oczywiscie Chrome :)

Opublikowano

Ja również nie mogę oglądać tych zdjęć z Picassy :confused4:

A co do samochodu to piękny :good: Świetny, wyjątkowy kolor w B5! Ja bym u Ciebie widziałem pełen S pakiet ;) Ogólnie plany słuszne, auto wygląda na zadbane - tak trzymaj!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Fajny rzadki kolorek ;) Jedna uwaga: podnieś trochę prawy odbój, bo wygląda jak bity :decayed:

Opublikowano

Ładne autko i z S-c :naughty: . Odnośnie pytania o AWX-a, ja tak mam tylko turbina jest zmieniona i nic się nie dzieje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.