Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym pomyslal o rotorach z S4 B8 / S5

audi-ttrs-coupe.jpg

repliki sa w dobrej cenie na allegro.

A czemu nie mogą być z TTRS? (tak jak na foto)

Nie rozumiem czemu każde duze koło przyporządkowujecie do S5.

To koło jest w standardzie w RS5.I stąd się "wywodzi".Tzn tam je po raz pierwszy w A5 zaprezentowano.

Nawet nie wiem czy obecnie można je do A5 "zwykłej" zamówić.

Jezuuu, Paweł - Michał uzyl skrotu po prostu. Wiekszosc modeli felg mozesz jest dostepna praoktycznie do kazdego modelu i nie ma sensu wymienianie pelnej listy modeli :)

Co do felg, to wg mnie jest to najladniejsza felga jaka audi zrobilo od pokazania wzoru z RS4 B7.

Szkoda ze nie ma jej w 21 bo z checia zamienilbym na nie moje obecne.

Opublikowano

Bernd ale ja tego skrótu nie rozumiem. :decayed:

Bo on w niczym nie ułatwia identyfikacji. :wink4:

Widzisz twoj skrot jest zrozumiały bo wiadomo na jakiej feldze wyszlo rs4 B7

Natomiast ta ze zdjecia wyszla po raz pierwszy na TTRS to skrot powinien tego auta dotyczyc.

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja bym pomyslal o rotorach z S4 B8 / S5

Widziałem. Zastanawiam się nad nimi też mocno. Ale chyba wzór R8 V10 bardziej mi podchodzi.

Ciężko je jednak dostać w 18" a replik z TTRS na allegro pełno. Więc może jednak się skuszę.

Na razie ukończyłem kompletowanie bodykitu TTS. Nie wyszło wcale tak drogo.

Lusterka TTS/TTRS/R8. Igiełki :good:

photo.JPG

Opublikowano

Fela zdecydowanie lepsza w tym wirtualu.

A więc zapowiada się kolejny modzik widzę :naughty:

Opublikowano

To jest to :) satynowe lustereczka piękne :) też myślę , że fela TTRS da radę lepiej niz ta z r8

Opublikowano

jak ja mogłem przegapić to autko.....

gratki furki :good: :good: przepiękna jak każde poprzednie i już widzę jak ładne będzie za jakiś czas :naughty::good:

Opublikowano

Widziałem. Zastanawiam się nad nimi też mocno. Ale chyba wzór R8 V10 bardziej mi podchodzi.

...ale zrobisz ten sam blad co w S4 - 18" RS4 nie wygladaly na 18stki... tak samo ten wzor z R8 V10 nie bedzie wygladal jak "duze" kolo.

Jezuuu, Paweł - Michał uzyl skrotu po prostu. Wiekszosc modeli felg mozesz jest dostepna praoktycznie do kazdego modelu i nie ma sensu wymienianie pelnej listy modeli :)

egzakli, S5 fakt ma inne kolo standardowo, jakos tak mi sie napisalo...

Opublikowano
  • Autor

Lusterka alu TTS na miejscu

photo1.JPG

photo3.JPG

photo4.JPG

Opublikowano

Ja cie !!!!

Opublikowano

Pirdole! :decayed:

Opublikowano

Lustra 1 klasa :good:

Opublikowano

lustra jak lustra,ale ten kolor wymiata wszystko po prostu! :kox:

Opublikowano

To koło jest w standardzie w RS5.I stąd się "wywodzi".Tzn tam je po raz pierwszy w A5 zaprezentowano.

pierwszy raz to je zaprezentowana na TTRS , jak RS5 jeszcze po rungu pooklejane upalalo :wink4: wzor sie nazaywa rotor dostepny go kazdego modelu wiec nie widze sensu nadawania im jakiegos przydomku.Popolarny wzor RS4 ma przydomek dlatego ze lega nazywa sie RS a wzorow RS na przestrzeni lal i modeli bylo kilka np: rs4 , rs6 itp itd :wink4:

Opublikowano

Malik ja Ci powiem co Ci powiem to Ci powiem..zazdroszczę Ci garażu :decayed:

I umiejętności cyckania fotek :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

I umiejętności cyckania fotek

Dzięki. Lusterka zwykłym iPhonem były cyknięte :)

Opublikowano

I umiejętności cyckania fotek

Dzięki. Lusterka zwykłym iPhonem były cyknięte :)

Jak dobre umiejętności to i fotka robiona domofonem wyjdzie fpyte :decayed::tongue4:

Opublikowano

Qurde kozackie są te lusterka!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Lusterka to tylko początek TTS Look. Dziś ma dotrzeć zderzaczek TTS. Przedni spojler (hokej) jest osobnym elementem i będzie pomalowany na matowe alu.

Końcowy efekt ma być zbliżony do tego.

tts.jpg

Watch this space! :wink4:

Opublikowano

przyjemnie :good:

Opublikowano

Przedni spojler (hokej) jest osobnym elementem i będzie pomalowany na matowe alu.

Nr lakieru to:

L1H7 (PR) code C25 - Le Mans Oxygen Silver Met

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.