Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli bedzie spiewanie na grylu :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: typy :decayed: dzieki wszystkim za zyczonka i pamiec :notworthy::decayed: no dzisiaj to skromnie bedzie 1 gora 2 bebeluchy i lulu bo jutro robota, Ilawa czeka :disgust: ale przy weekendzie i grylu jestem caly czas za :kox:
Opublikowano

myślcie o miejscu, może na wysypisku, tam gdzie ostatnio ustawka była :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kłysiu, spóźnione, ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego no i oczywiście eSy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siemanko Bandziory :hi:

To i ja wtrącę swoje trzy grosze odnośnie VAG-owania na spotach: gadałem w Bukowinie z chłopakami ze Ślunska i oni najnormalniej w świecie takich "okazyjnych" spotowiczów kasują za podłączenie VAG-a.

Nie twierdzę, że my też mamy tak robić, ale np. dlaczego taki Panton, który dał za VCDS-a kupę szmalu, na który ciężko pracował, ma być na każde zawołanie cwaniaczków, którzy zamiast jechać do Idczaka i zabulić 200 czy 300 peelenów za diagnostykę, podlecą sobie na spota i zrobią sobie diagnostykę za "free", bo "chopaki z LDZ Bandy mają VAG-i".

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - ja nikomu nic nie żałuję, sam kilkukrotnie korzystałem z usług chriss'a i nic ode mnie w zamian nie żądał, teraz mając własnego VAG-a nikomu też nie odmówię, jak będzie potrzebował, no ale sory - jakbym miał własny warsztat, to czy miałbym naprawiać fury za friko komuś tylko dlatego, że się zarejestrował na forum i sobie do mniee"podleci" w wolnej chwili, bo ma takie widzimisię?

Opublikowano

Kimi dobrze gadasz, ja też chętnie pomogę jak ktoś by pomocy potrzebował bo mam swojego vaga, ale takie przyjechanie raz na spot żeby coś tam sprawdzić czy naprawić se za frajer to pasożystwo zwykłe. Nie wychylam się bo też jeszcze na spocie nie byłem:P ale myślę że w końcu zacznę docierać :decayed:

Opublikowano

Kłysiu, spóźnione, ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego no i oczywiście eSy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siemanko Bandziory :hi:

To i ja wtrącę swoje trzy grosze odnośnie VAG-owania na spotach: gadałem w Bukowinie z chłopakami ze Ślunska i oni najnormalniej w świecie takich "okazyjnych" spotowiczów kasują za podłączenie VAG-a.

Nie twierdzę, że my też mamy tak robić, ale np. dlaczego taki Panton, który dał za VCDS-a kupę szmalu, na który ciężko pracował, ma być na każde zawołanie cwaniaczków, którzy zamiast jechać do Idczaka i zabulić 200 czy 300 peelenów za diagnostykę, podlecą sobie na spota i zrobią sobie diagnostykę za "free", bo "chopaki z LDZ Bandy mają VAG-i".

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - ja nikomu nic nie żałuję, sam kilkukrotnie korzystałem z usług chriss'a i nic ode mnie w zamian nie żądał, teraz mając własnego VAG-a nikomu też nie odmówię, jak będzie potrzebował, no ale sory - jakbym miał własny warsztat, to czy miałbym naprawiać fury za friko komuś tylko dlatego, że się zarejestrował na forum i sobie do mniee"podleci" w wolnej chwili, bo ma takie widzimisię?

:oklaski: :oklaski: bardzo dobrze gadaasz Kmiaszku ja przejmuje paleczke i uwaga!!!!!!!!!!!!!

CHCESZ LOGI PODPIAC VAG-A NA SPOCIE MUSISZ BYC CO NAJMNIEJ 5 RAZY JAK NIE TO 50 PLN I MOZESZ MIEC LOGI !!!!!!!!!!

DZIEKUJE TO BYLEM JA KLYSEK 89

Kimiaszku dziekuje za zyczonka :buziak::pociesz:

Opublikowano
  • Autor

popieram :)

Opublikowano

tak zapytam z ciekawości: czemu dopiero teraz wpadliście na ten pomysł ??

:gwizdanie:

Opublikowano

tak zapytam z ciekawości: czemu dopiero teraz wpadliście na ten pomysł ??

:gwizdanie:

bo bylismy trzezwi :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Panie Sebastianie, proszę zamieścić mój apel w nagłówku :decayed:.

Opublikowano

i proszę dodać, że bez gorzałki wpisowej nie ma się co pokazywać

Opublikowano

Jedyna darmowa rzecz dla "okazyjnych" to niedługo będzie wpie***l :polew:

Opublikowano

nie, nie, nie ta usługa jest ekstra i kosztuje stówe :cool1:

Opublikowano
Opublikowano

dobrze mu... wp!@#$%^ i lewatywa :polew:

Opublikowano

tez popieram wypowiedź Kimiego i propozycje klyska89 :good:

Opublikowano

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

Opublikowano

ojj kurfaaaaa jak dobrze ze jutro wekend :gwizdanie:

Opublikowano

Ale co, sugerujecie, że za podpięcie VAG-a ma być lodzik? :blink: :blink: :blink:

No chyba, że zawita do nas jakaś zajebiaszcza laska, to ja mogę jej podpinać ile wlezie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:55_________________________________________________

ojj kurfaaaaa jak dobrze ze jutro wekend :gwizdanie:

Ty się tak nie ciesz, masz rozpórki do ogarnięcia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

Panowie, macie gdzies, kogos kto dobrze zajmuje sie ukladami klimatyzacji?

odgrzybianie, nabijanie itd...

:no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.