Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a

tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/

Kto chciał kierownicę i gałkę robić? Mariusz? Jutro będe mial farbę tak że proszę o kontakt na pw :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a

tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/

która z tych folii się nadaje na to oklejenie? :mysli:

Opublikowano

Panie i Panowie kupie jakiegoś laptopa, netbooka do internetu, nie ma ktoś z Was lub Waszych znajomych na sprzedaż? :mysli:

Może ojciec będzie miał coś w firmie po kosztach :P

Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a

tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/

Kto chciał kierownicę i gałkę robić? Mariusz? Jutro będe mial farbę tak że proszę o kontakt na pw :evil:

no no Wiktor PW :D:D:D:D

Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a

tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/

która z tych folii się nadaje na to oklejenie? :mysli:

Szamek najlepsza będzie transmisyjna od Kłyska ale tylko na PW:D

Opublikowano

to pogadaj z ojcem i daj najwyżej znac :wink4:

już mi daj spokój z jego folią transmisyjną i z jego PW :polew: :polew: :polew: skrzynkę ma od dawna już zapchaną, tylu chętnych :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Szamek ja mam tą http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=99

jeżeli byś chciał np takie kolory: http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=144 albo http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=143 czy jeszce jakis inny to moge ci zamówić bo tutaj mają tylko duże ilości

Opublikowano

to chyba będzie najrozsądniejsze :decayed:

zapraszam :wink4:

Opublikowano

!@#$%^&*I( - cały dzień prądu nie było, a w konsekwencji odcięli mnie od świata, internetu i forum;p Nie ukrywam, ze dziś mam lenia i niewiele udało mi się zrobić... Wieczorem muszę nadrobić ten wcześniejszy brak prądu :gwizdanie:

Opublikowano

:> :kawa: chyba usnę normalnie......

Opublikowano

ja po dwóch kawach i drzemce - nie pomaga. Poświadcza to tylko prawdę, że jestem w pełni Polakiem, bo narzekam. I jak na ironię, optymistą jeszcze większym jestem :decayed:

Opublikowano

to mnie pocieszyleś :decayed: bo myślałam, że to starość te drzemki hyhy

Opublikowano
:nuda: ale pogoda :no4:
Opublikowano

w porównaniu z wczorajszą :beach:........... :confused4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 18:21_________________________________________________obejrzę chyba jakąś ściągniętą pozycje filmową ..... :mysli: na razie :hi:

Opublikowano

kto ma fotki z wczorajszego grilla chętnie bym obejrzał :naughty:

na poprawę humoru :decayed:

Opublikowano

siema B4rt4s :naughty:

Opublikowano

:hi:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:08_________________________________________________ i jeszcze jedno :decayed: :decayed: :decayed:

Bez_tytu_u.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.