Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boshe... marcin sie uaktywnil :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boshe... marcin sie uaktywnil :polew:

wydaje ci sie... there is no marcin.

i am not the droid you are looking for ;)

Opublikowano

:hi: wróciłem do EL :tongue4:

coś sie kiepsko czuje chyba się przejadłem :confused4:

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

ładna suka :wink4:

no piękna dieselek i jeszcze avancik :good:

plan? jaki plan? chyba jest prosta akcja - jedziemy do Woli Cyrusowej na balangę, prezes wpada i tyle.... Aha - jeszcze kłysek coś o laskach na telefon wspominał, ale ja się na to nie piszę

zrobi się grilla i Pyknie jakąś flaszeczkę :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

To skąd taką cenę masz ? BOscha juz za 600 można mieć :) , ja może jednak reanimuję, wyciągnę z auta wrzucę do pralki może się polepszy

cena z ASO

pewnie mozna miec boscha za 600 ale czy o tym samym oznaczeniu ? bo z przeplywka to nie jest takie hop siup ze wymieniasz na inna boscha i bedzie dzialac. musi byc dokladnie taka sama.

jasne, że przepływka o innym symbolu... dlatego trzeba wyczaić ile taka stoi u TOM77

Opublikowano
  • Autor

To skąd taką cenę masz ? BOscha juz za 600 można mieć :) , ja może jednak reanimuję, wyciągnę z auta wrzucę do pralki może się polepszy

cena z ASO

pewnie mozna miec boscha za 600 ale czy o tym samym oznaczeniu ? bo z przeplywka to nie jest takie hop siup ze wymieniasz na inna boscha i bedzie dzialac. musi byc dokladnie taka sama.

zgadza sie niby bedzie taka sama ale nie identyczna i bedziesz sadzil dobre chmury i zero frajdy z jazdy

Opublikowano

ponawiam pytanie - PYK'a ktoś? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

PYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYK :D

ostatnie debowe mocne ;)

Opublikowano

Seba...chociaż Ty jeden :naughty:

PYK!!

Opublikowano

ja lece :lazy:

Opublikowano
  • Autor

lo juz widze potrojnie ;) [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:07_________________________________________________

ja lece :lazy:

pozdro Tom i dzieki za info raz jeszcze :*

Opublikowano
:bry: troszkę późno :)
Opublikowano

ja nie mogę Pykać :stop: narazie muszę złapać oddech :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:bry: troszkę późno :)

hehe zmien nick na wieczor :P:hi:

Opublikowano

Albo mogę zrobić drugie konto i pisać z tego albo tamtego w zależności od pory dnia :wink4:

Opublikowano

:bry: troszkę późno :)

zgadza się... zimno się zrobiło jak diabli :kwasny:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:19_________________________________________________

Albo mogę zrobić drugie konto i pisać z tego albo tamtego w zależności od pory dnia :wink4:

nie kombinuj......... dobrze jest :wink4:

Opublikowano

no, ja nie tak dawno , bo koło 21 sobie jeszcze grillowałem na dworzu i ledwo wytrzymałem na tym mrozie

cały dzień do d*py przez tą pogodę :confused4:

Opublikowano

ja sobie spacerek strzeliłem 40min temu i pizzzdzi porządnie... aż po kurtkę się wróciłem

Opublikowano

a jutro podobno ma być tylko 7 stopni , niezła pogoda jak na majówkę[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:29_________________________________________________To ja spadam :hi:

do zobaczenia , tu na forum :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.