Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no nie powiem Mario ale ja tez jakos nocy nie przespalem dobrze i kurde nie chce mi sie jak cholera :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Seba ja to się dziwię, że w ogóle sypiasz bo ja chyba bym nie spał tylko polował na tego twojego sąsiada-pojeba i obserwował co tym razem wyrzuci przez okno i na czyje auto :disgust: :disgust: :disgust:

poluje poluje musze sprzet w postaci lornetki skolowac z lodzi :D[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:51_________________________________________________wczoraj zucal chusteczkami platonkami po jajkach kartonami po sokach mlekiem lal woda proszkiem do prania i gipsem czy czyms takim

widzialem ze sasiad sie wkurwil jak zobaczyl swoje auto to to co podeslalem heh musze dzisiaj z nim pogadac bo wczoraj przyfilowal typka chyba

:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i juz samosad zrobic :)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra spadam do roboty 3m ta sie

Opublikowano

dobra spadam do roboty 3m ta sie

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:58_________________________________________________..... bo wczoraj przyfilowal typka chyba

:D

współczuję gościowi jak go złapiecie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: bandziory , moze do was zajrze dzisiaj na spota, bedzie ktos z VAG :cool1:

O, to możesz Mariano Italiano zgarnąć :D :D :D

Ja mogę wziąć VAG-a. Chętnie w końcu podepnę się pod Twój "interfejs" :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Sorry :> ja nie byłam gotowa do podpięcia Kimi :polew: zabalowałam w ZOO gdzie ponad pół godziny straciłam na szukanie wolnego miejsca do parkowania a mój mąż tyle samo na stanie w kolejce po bilety, w konsekwencji był poślizg czasowy a z powrotem oglądaliśmy jakaś chatę do sprzedania w ulewie i burzy. :disgust:

Być może za tydzień się uda (muszę się nastawić psychicznie ) :sarcastic:

Opublikowano

dobry :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dobry. Znów mi podpie**lili hasła do facebook'a, drugiego maila (gmail, bezpieczne logowanie) i nie wiem jeszcze, do czego. Komu do ch*a wacława na tym zależy? Pikanterii dodaje fakt, że piszę z drugiego kompa, na którym nie ma raczej keyloggerów i tym podobnych... Zmienię klucz do WiFi, ale nie sądzę, że to przez to... Hasła po SSL nie idą przecież jawnie...

Opublikowano
  • Autor

Dobry. Znów mi podpie**lili hasła do facebook'a, drugiego maila (gmail, bezpieczne logowanie) i nie wiem jeszcze, do czego. Komu do ch*a wacława na tym zależy? Pikanterii dodaje fakt, że piszę z drugiego kompa, na którym nie ma raczej keyloggerów i tym podobnych... Zmienię klucz do WiFi, ale nie sądzę, że to przez to... Hasła po SSL nie idą przecież jawnie...

:mysli: :mysli: :mysli:

nie ma nic co laczy te dwa kompy ?? poza siecia w sensie podlaczales i tu i tu pendriva, odwarzacz kare sd cokolwiek

po czym mogl skskac robal jakis ? hmmm moze jakis folder udostepniony w sieci ?? z ktorego korzystales z obu kompow ??

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

mogło być coś na penie...o tym nie pomyślałem;/ tak, czy srak - do zmiany na pewno zabezpieczenia na routerze i 2 kompy do reinstalki

Opublikowano

Wito Ty zyjesz:)

Dj jak sie uporasz z tym natretem to daj mi znac na PW bo bede mial sprawe mechaniczna do siebie ale to pogadamy jak bedziesz mial wolna glowe juz:)

Wogole to siemka wszystkim zabawe rozpoczynamy od poczatku i coz byle znow do spotowej niedzieli hehe moze jakis grill czy cos tak dla odmiany?:D

Opublikowano

ano, można zrobić grilla;] Qrde, nadal nie rozumiem, komu zależy na tych moich danych do kont...

Opublikowano

DJ musiełes mocno komuś na odcisk nadepnąć :gwizdanie:

Opublikowano

Ale pytanie czy Ty masz naprawde az tak wazne dane? Moze komus sie nudzi i poprostu padlo na Ciebie?

Pewnie jakis dzieciak kupil na allegro kurs dla mlodego hackera i cwiczy hehe

Opublikowano

to ja poprosze ten sam kurs :polew:

Opublikowano
  • Autor

ano, można zrobić grilla;] Qrde, nadal nie rozumiem, komu zależy na tych moich danych do kont...

ja obstawiam ze to przypadek :D

jak wpuscicsz takie gownienko na kompa komp robi jako zombi :)

czyli laczy sie z nim kto chce :) o robi co chce :)

Opublikowano

A moze jakas laska Ci szpieguje?:D

Ja tak mialem kiedys moja byla wynajela hakera/informatyka ktory tak zamieszal ze ona ze swojego kompa wchodzila na moj dysk i widziala co na nim mam a nawet lukala mi historie rozmow na gadu...szok:D

Opublikowano

Wito Ty zyjesz:)

Dj jak sie uporasz z tym natretem to daj mi znac na PW bo bede mial sprawe mechaniczna do siebie ale to pogadamy jak bedziesz mial wolna glowe juz:)

Wogole to siemka wszystkim zabawe rozpoczynamy od poczatku i coz byle znow do spotowej niedzieli hehe moze jakis grill czy cos tak dla odmiany?:D

Żyję ale co to za życie :disgust: :disgust: nawet na spota nie mam czasu podjechać w niedzielę ;/ i jeszcze samochodzik pali za dużo :angry: :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.