Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hyhhyhy dobrze goda :P

napewno pali Ci w normie to ropa drozeje po prostu :D[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:10_________________________________________________a to sobie wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nikomu nie nadepnąłem na odcisk, stron "podejrzanych" nie odwiedzam, jakiś super ważnych danych na kontach nie mam, konto w banku raczej bezpieczne, wszystko potwierdzane sms'em. Też myślałem, że to dzieciaki, ale po cholerę drugi raz włamywali mi się na konto mailowe o2? Teraz jeszcze zabrali mi g-maila, facebook'a, na gg i allegro hasła od razu zmieniłem... Forum jak widać mi działa. Tak w ogóle, to już chyba nie są szczeniackie zabawy, skoro doszliśmy z kimim do wniosku, że jakieś gówno w stylu backdoor'a mam na routerze...przez godzinę męczyłem się z tym neostradowym gównem, robiłem twardy reset, konfigurowałem internet i wszystkie kanały dostępu do routera od nowa... Teraz zostaje mi tylko format kompów i mam nadzieję, że na tym się skończy. Ponadto, loguję się po SSL'u, więc hasła nie leciały w jawnej postaci...Jakby ktoś to przechwytywał z routera, to by sobie musiał je łamać jakimś programem, także aby leciały jawnie, musiałbym mieć keyloggera na dwóch kompach, albo coś w tym stylu... gmail mi nie chce oddać mojego konta, nie wiem, czy z o2 nie wysyłali jakiś maili niewidomej treści... masakra. Kazałem zablokować dostęp do konta i znów muszę wysłać wniosek, żeby mi oddali prawo dostępu. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać, bo jako student nie sram kasą i nie sądzę, żeby ten atak miał coś z tym wspólnego. O co tu do cholery chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dziwna kwestia :/

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

musze pomyslec co by tu racjonalnego wykminic hmmmm

a tak z innej beczki mam bilet na euro na cwiercfinal w gdansku sam nie pojde bo az takim fanem nie jestem wiec moge go ladnie popchnac

minus jest taki ze jest jeden ale za to fajne miejsca bo to jest kat 1 czyli blisko srodka :)

jakby ktos byl chetny to dajcie znac na pw czasu malo bo do srody trzeba je oplacic ;( :confused4:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:11_________________________________________________Bartek a czy Ty masz adres ip tego kto sie wlamuje ?? bo cos kiedys wspominales ze masz chyba ?? wezno mi go ladnie zapodaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak znajdziecie goscia to co trzeba by go spalowac w tym momencie juz chyba bo jakiegos polubownego wyjscia to ja z owej sytuacji nie jestem w stanie sie dopatrzec... becki jak sie patrzy:D bo liczy sie sila masa pier**l......ecie niech mu ziemia lekka bedzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to nie masz czasu?:) wpadaj do nas ja probuje namowic wszystkich na jakiegos grilla na malince czy cos:D

To zaloz gaz jak duzo pali:D nie patrz na spalanie tylko ciesz sie z jazdy:D ja swojemu nie wypominam spalania:D

wiesz jak bym miał co najmniej 150kucyków to bym mu tego spalania nie wypominał :D ten mój silniczek za dużo pije :P od początku mam problem :D ale mam nadzieję że w czerwcu dam rade to ogarnąć.

Czyli:

uszczelka pod głowicą

i dojście co jest nie tak z czujnikiem g2/g62(bo coś go tam non stop niepokoi ;/ i przez niego spalanie większe najprawdopodobniej jest)

Ale mimo problemów autka nie sprzedam :D a nawet będę się za kolejnym rozglądał jak sprzedam Tigre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 15:14_________________________________________________Bart gdzie byles jak cie nie bylo :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni eno Klusiu widze ze nowa praca Ci sluzy coraz wczesniej na forum do tego na spotach bywasz tylko pogratulowac :)

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: czy można zmienić ten baner ? już wolę propozycje Kminiego :kwasny:

No nie wiem, czy traktować to jako komplement, czy jak? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bruno_74, zaraz poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno_74 jest dokladnie tak jak mowilem wczoraj - jak z Pantonem robilismy logi to przeplywka pokazywala 145.03g/s przy 5840obr/min. w tym samym momencie MAP pokazywal doladowanie 1380mbar czyli jakies 0.38-0.4bara

wlasnie dlatego uwazam ze przeplywka pokazuje za duzo - takie wskazania oznaczalyby ze masz okolo 180KM ale w polaczeniu z przedstawionym cisnieniem doladowania nie jest to mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzieki za nowy banerek :wink4: Malinka na grilla była ok :) muszę ogarnąc trochę furmankę przed urlopem, jutro geometria i klima serwis a VAG może jeszcze coś podpowie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...