Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no nie powiem Mario ale ja tez jakos nocy nie przespalem dobrze i kurde nie chce mi sie jak cholera :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Seba ja to się dziwię, że w ogóle sypiasz bo ja chyba bym nie spał tylko polował na tego twojego sąsiada-pojeba i obserwował co tym razem wyrzuci przez okno i na czyje auto :disgust: :disgust: :disgust:

poluje poluje musze sprzet w postaci lornetki skolowac z lodzi :D[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:51_________________________________________________wczoraj zucal chusteczkami platonkami po jajkach kartonami po sokach mlekiem lal woda proszkiem do prania i gipsem czy czyms takim

widzialem ze sasiad sie wkurwil jak zobaczyl swoje auto to to co podeslalem heh musze dzisiaj z nim pogadac bo wczoraj przyfilowal typka chyba

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dobra spadam do roboty 3m ta sie

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:58_________________________________________________..... bo wczoraj przyfilowal typka chyba

:D

współczuję gościowi jak go złapiecie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bandziory , moze do was zajrze dzisiaj na spota, bedzie ktos z VAG :cool1:

O, to możesz Mariano Italiano zgarnąć :D :D :D

Ja mogę wziąć VAG-a. Chętnie w końcu podepnę się pod Twój "interfejs" :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Sorry :> ja nie byłam gotowa do podpięcia Kimi :polew: zabalowałam w ZOO gdzie ponad pół godziny straciłam na szukanie wolnego miejsca do parkowania a mój mąż tyle samo na stanie w kolejce po bilety, w konsekwencji był poślizg czasowy a z powrotem oglądaliśmy jakaś chatę do sprzedania w ulewie i burzy. :disgust:

Być może za tydzień się uda (muszę się nastawić psychicznie ) :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Znów mi podpie**lili hasła do facebook'a, drugiego maila (gmail, bezpieczne logowanie) i nie wiem jeszcze, do czego. Komu do ch*a wacława na tym zależy? Pikanterii dodaje fakt, że piszę z drugiego kompa, na którym nie ma raczej keyloggerów i tym podobnych... Zmienię klucz do WiFi, ale nie sądzę, że to przez to... Hasła po SSL nie idą przecież jawnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Znów mi podpie**lili hasła do facebook'a, drugiego maila (gmail, bezpieczne logowanie) i nie wiem jeszcze, do czego. Komu do ch*a wacława na tym zależy? Pikanterii dodaje fakt, że piszę z drugiego kompa, na którym nie ma raczej keyloggerów i tym podobnych... Zmienię klucz do WiFi, ale nie sądzę, że to przez to... Hasła po SSL nie idą przecież jawnie...

:mysli: :mysli: :mysli:

nie ma nic co laczy te dwa kompy ?? poza siecia w sensie podlaczales i tu i tu pendriva, odwarzacz kare sd cokolwiek

po czym mogl skskac robal jakis ? hmmm moze jakis folder udostepniony w sieci ?? z ktorego korzystales z obu kompow ??

:mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło być coś na penie...o tym nie pomyślałem;/ tak, czy srak - do zmiany na pewno zabezpieczenia na routerze i 2 kompy do reinstalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wito Ty zyjesz:)

Dj jak sie uporasz z tym natretem to daj mi znac na PW bo bede mial sprawe mechaniczna do siebie ale to pogadamy jak bedziesz mial wolna glowe juz:)

Wogole to siemka wszystkim zabawe rozpoczynamy od poczatku i coz byle znow do spotowej niedzieli hehe moze jakis grill czy cos tak dla odmiany?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, można zrobić grilla;] Qrde, nadal nie rozumiem, komu zależy na tych moich danych do kont...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ musiełes mocno komuś na odcisk nadepnąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, można zrobić grilla;] Qrde, nadal nie rozumiem, komu zależy na tych moich danych do kont...

ja obstawiam ze to przypadek :D

jak wpuscicsz takie gownienko na kompa komp robi jako zombi :)

czyli laczy sie z nim kto chce :) o robi co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wito Ty zyjesz:)

Dj jak sie uporasz z tym natretem to daj mi znac na PW bo bede mial sprawe mechaniczna do siebie ale to pogadamy jak bedziesz mial wolna glowe juz:)

Wogole to siemka wszystkim zabawe rozpoczynamy od poczatku i coz byle znow do spotowej niedzieli hehe moze jakis grill czy cos tak dla odmiany?:D

Żyję ale co to za życie :disgust: :disgust: nawet na spota nie mam czasu podjechać w niedzielę ;/ i jeszcze samochodzik pali za dużo :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...