Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

kurde pelna profeska :) tez to przerabialem :)

tyle ze niestety peklo mi jedno ramiaczko przy wybijaniu tego czpienia :(

demontaz masakra to fakt :/ ale udalo sie zlutowac alu i gra i buczy :D byle jak najdluzej :):D

:good:

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

Polska - Francja

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________

Jedynego gola dla Trójkolorowych po pechowej interwencji we własnym polu karnym zdobył Tomasz Jodłowiec. Pomimo porażki Polacy momentami grali naprawdę dobrze i byli równorzędnym rywalem dla Trójkolorowych.

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________Polska - Francja 0-1 wideo skrót meczu 09/06/2011 poland - france 0-1

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

DeeJay Kill ja to myslalem ze masz sobie poprostu takiego nicka, a tu sie okazuje zes Ty kumpel po fachu :) :)

Niestety w ta niedziele nie objawie sie na spocie, smigam Lodz - Kielce ;(

Seba lub ktos inny ze stalych bywalcow - mozecie odebrac naklejke dla mnie jezeli Wito sie pojawi ? :wink4:

Dziekowac

:hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 06:15_________________________________________________jakos tak nie czuje ze jest piatek ;(

Sebek źle postawiłeś pytanie... :cool1: . Pytanie brzmi - Wito pamiętasz by w niedzielę na spota zabrać wlepki? :rolleyes:

heheh no tak moja wina ;)

Wito bedziesz z wlepkami chwile przed 18 w niedziele czy kilka minut po ?? :D:decayed::naughty:

:hi: witka, podjade w niedziele chyba do was bo BartS zapomniał mi podpiąć kostki i nie mam sygnału dzwiękowego :kwasny:

Polska - Francja

:D

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

też się uśmiałam z tych komentarzy :polew: i nosem w książce siedziałam ogólnie, bo jakoś ogólnie nie trawię meczów polskiej reprezentacji :kwasny: