Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked: :shocked: :shocked: niby Asterka :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 14:37_________________________________________________

BTW

frugodh Wszystkiego Naj Naj :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: i od Kachy :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 14:42_________________________________________________Duży + dla wita za Avanty :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kto chce mi pomoc i zadzwonic w jedno miejsce i zapytac o dwie rzeczy ?? bo ja niestety nie moge ;) z pewnych przyczyn :D

a z jakiego miasta mam dzwonić? Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice? proszę sobie wybrać i gadać o co kaman..... :D [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 15:54_________________________________________________

:shocked: :shocked: :shocked: niby Asterka :decayed: :decayed:

ale lata.... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ogarniete :) podziekowal Mario :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 17:00_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:57_________________________________________________ej co jest kuwa z Wami ludzie spicie w tej lodzi czy jak ?? kurde wyjechac i cale forum pada no :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furgoth niestety nie chce dieselka. Najchętniej to bym s4 2,7bt przytulił ale hmmm pomarzyć można, nie utrzymał bym go ;/. a 1,8 T mam nadzieję że na razie mi styknie, bo teraz ojciec się w ta moją 1,6 zainstalował i nie chce mi oddać. Ja aktualnie jeżdżę Oplem Tigą, małe zwinne i nie wygodne. Muszę to sprzedać. A tak na marginesie to którą z tych 3 co zapodałem wcześniej byście przygarneli na moim miejscu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...