Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ja ?? slucham oczywiscie ze slucham :D :D :D [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:17_________________________________________________

Seba gdzie ty to wszystko wykopujesz? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a to calkiem przypadkiem mi wpadlo sluchalem czegos innego i bylo z boku :) i sobie kliknalem heheh ale daje rade :D

Opublikowano

za***iste :polew:

Opublikowano

bardziej branżowe :polew:

Opublikowano

a to calkiem przypadkiem mi wpadlo sluchalem czegos innego i bylo z boku :) i sobie kliknalem heheh ale daje rade :D

ta przypadkiem, pewnie całą dyskografia w schowku :0

Opublikowano

co ja ?? slucham oczywiscie ze slucham :D :D :D [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:17_________________________________________________

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Seba nie znałem cię z tej strony :decayed: :decayed:

Siemanko w ogóle :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Kurcze wsadziłem fotke na imageshack i mi nie pokazuje w profilu. Wiecie dlaczego?

UDAŁO SIĘ

Opublikowano

być może nie ten link skopiowałeś :wink4: :wink4:

Powinieneś ten drugi :gwizdanie:

Opublikowano

Siemano z pokładu Intercity TLK relacji GD -> EL :hi: :hi: :hi:

Aktualnie postój w Bydgoszczy :decayed:

Opublikowano

siema :hi: alkoholicy :beer1:

Opublikowano

siema :hi: alkoholicy :beer1:

Skąd wiedziałeś? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie ma to jak Tyskie spijane na peronie na dworcu w Bydgoszczy z obczajem okolicy, czy nie idą SOK-ści albo policja :D

Opublikowano

siema :hi: alkoholicy :beer1:

Skąd wiedziałeś? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie ma to jak Tyskie spijane na peronie na dworcu w Bydgoszczy z obczajem okolicy, czy nie idą SOK-ści albo policja :D

ja akurat Leszka miałem pod ręką :D
Opublikowano

Czek dys ałt:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224492.0

Szkoda, że Avant i proteza, ale generalnie eSa :slina: :slina: :slina:

i te foty :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Czek dys ałt:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224492.0

Szkoda, że Avant i proteza, ale generalnie eSa :slina: :slina: :slina:

i te foty :kox: :kox: :kox:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

I do tego Avant :slina: :slina: :slina::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czek dys ałt:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224492.0

Szkoda, że Avant i proteza, ale generalnie eSa :slina: :slina: :slina:

i te foty :kox: :kox: :kox:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

I do tego Avant :slina: :slina: :slina::naughty: :naughty: :naughty:

no właśnie, Avant :disgust:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz:

Kimi na najbliższym spocie

"Pójdziemy za budke na rozmowe krótke,

tam się okaże kto ma większe tatuaże"

:silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Mario co za rymy :good:

Opublikowano

:silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz:

Kimi na najbliższym spocie

"Pójdziemy za budke na rozmowe krótke,

tam się okaże kto ma większe tatuaże"

:silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :silacz: :wink4: :wink4:

Nie strasz nie strasz, nie zapominaj, że chodzę na siłkę :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema miśki. Mam prośbę. Zaświecił mi się czek, skasujemy go na spocie w niedzielę?

A wiecie, że ten pieprzony adapter mi nie działa i dupka wielka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.