Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bartas - nie pier*l :tongue4: Jak się odwozi znajomego pijanego, to trzeba też zwracać uwagę na inne rzeczy, niż telefon;) Dzisiaj już możesz dzwonić spokojnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie ma co się martwić na zapas,będziemy jeździć na słonecznikowym :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

:decayed: :decayed: :decayed:

ola guys :)

hej gay :decayed::kox:

klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: chyba miało być hey guys :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:12_________________________________________________

Dobra Seba - już się nie trudź znalazłem "jadalne stringi" :polew: :polew: :polew:

product_23_l_1.jpg

Dla kobit w sam raz - cukiereczki do ciciania w pracy :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Seba nie znałem CIę z tej strony :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:37_________________________________________________

nie wiemy kto ale Ruski już się szykują :cool1:

Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Ale się uśmiałam :nabijasie: tak myslę a propos pracy kto mógłby je założyć żeby sobie "pociciać " :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:18_________________________________________________

:hi: :>

panie i panowie w końcu się doczekałem i po wielu tygodniach walki najpierw z reklamacją poprzednich i czekaniem, w końcu przyszły nowe troszkę inne lampki na tył :evil:

zagościły LEDziki :evil::radocha:

fotka poglądowa na szybko z telefonu po montażu :)

ooooled.jpg

:naughty:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie i panie, wyczaiłem w jakiejś gazecie mocno reklamujący się szrot w Ksawerowie z częściami do Audi, mają tam naprawdę coś czy raczej odpuścić sobie jechanie do nich? interesuje mnie plastikowe podszybie (osłonka akumulatora itd) bo w B7 przyżydzili na tej części, a zima idzie troszkę przed śniegiem warto by odizolować :):przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie i panie, wyczaiłem w jakiejś gazecie mocno reklamujący się szrot w Ksawerowie z częściami do Audi, mają tam naprawdę coś czy raczej odpuścić sobie jechanie do nich? interesuje mnie plastikowe podszybie (osłonka akumulatora itd) bo w B7 przyżydzili na tej części, a zima idzie troszkę przed śniegiem warto by odizolować :):przebiegly:

kanu, tam takich nowych aut nie ma;p

a to chyba jest tam co angliki rozbierają :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z anglików lipa bo odwrotnie wszystko w plastikach :P[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:11_________________________________________________ale rozbita B6 by pasowała europejska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz na kolumny tam jest wyjebany szrot i maja sporo czesci do audi :) tylko nie pamietam nr ale pewnie gdzies w necie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...