Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Powitać DJ co TY jak w trasie jesteś telefonów nie odbierasz?Aż tak przepisów przestrzegasz?

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

ola guys :)

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

ola guys :)

hej gay :decayed::kox:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

:decayed: :decayed: :decayed:

ola guys :)

hej gay :decayed::kox:

klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Powitać DJ co TY jak w trasie jesteś telefonów nie odbierasz?Aż tak przepisów przestrzegasz?

z tego co slyszalem to musisz z innego numeru dzwonic do Dja ;p

Opublikowano

Bartas - nie pier*l :tongue4: Jak się odwozi znajomego pijanego, to trzeba też zwracać uwagę na inne rzeczy, niż telefon;) Dzisiaj już możesz dzwonić spokojnie:)

Opublikowano

glosowaliscie na PO :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

:decayed: :decayed: :decayed:

ola guys :)

hej gay :decayed::kox:

klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: chyba miało być hey guys :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:12_________________________________________________

Dobra Seba - już się nie trudź znalazłem "jadalne stringi" :polew: :polew: :polew:

product_23_l_1.jpg

Dla kobit w sam raz - cukiereczki do ciciania w pracy :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Seba nie znałem CIę z tej strony :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:37_________________________________________________

nie wiemy kto ale Ruski już się szykują :cool1:

Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Ale się uśmiałam :nabijasie: tak myslę a propos pracy kto mógłby je założyć żeby sobie "pociciać " :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:18_________________________________________________

:hi: :>

panie i panowie w końcu się doczekałem i po wielu tygodniach walki najpierw z reklamacją poprzednich i czekaniem, w końcu przyszły nowe troszkę inne lampki na tył :evil:

zagościły LEDziki :evil::radocha:

fotka poglądowa na szybko z telefonu po montażu :)

ooooled.jpg

:naughty:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

panowie i panie, wyczaiłem w jakiejś gazecie mocno reklamujący się szrot w Ksawerowie z częściami do Audi, mają tam naprawdę coś czy raczej odpuścić sobie jechanie do nich? interesuje mnie plastikowe podszybie (osłonka akumulatora itd) bo w B7 przyżydzili na tej części, a zima idzie troszkę przed śniegiem warto by odizolować :):przebiegly:

Opublikowano

kanu, tam takich nowych aut nie ma;p

Opublikowano

:hi:

panowie i panie, wyczaiłem w jakiejś gazecie mocno reklamujący się szrot w Ksawerowie z częściami do Audi, mają tam naprawdę coś czy raczej odpuścić sobie jechanie do nich? interesuje mnie plastikowe podszybie (osłonka akumulatora itd) bo w B7 przyżydzili na tej części, a zima idzie troszkę przed śniegiem warto by odizolować :):przebiegly:

kanu, tam takich nowych aut nie ma;p

a to chyba jest tam co angliki rozbierają :mysli:
Opublikowano

z anglików lipa bo odwrotnie wszystko w plastikach :P[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:11_________________________________________________ale rozbita B6 by pasowała europejska :P

Opublikowano
  • Autor

sprawdz na kolumny tam jest wyjebany szrot i maja sporo czesci do audi :) tylko nie pamietam nr ale pewnie gdzies w necie bedzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.