Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przychodzi wielki jak tur, napakowany, cały w dziarach, kierowca polskiego

TIR'a do domu publicznego. Burdel-mama prawie zemdlała jak go zobaczyła.

Długo się zastanawiała czy dać mu jakąś swoją dziewczynę.Ale myśli sobie:

- pieniądz to pieniądz, osobiście go przyjmę.

Na wszelki wypadek wzięła jednak dwa pudełka wazeliny. Polski kierowca TIR'a

zaczyna się rozbierać. Zdejmuje t-shirt'a a tam muskuły jak u

Pudzianowskiego, tors jak u Schwarzenegera.Burdel-mamę ogarnął strach jak go da radę obsłużyć.

Otwiera więc pudełko wazeliny iw pośpiechu smaruje się miedzy

nogami.Kierowca TIR'a ściąga następnie spodnie - trach! A tam uda jak filary

mostu.Burdel-mama już w totalnym szoku, więc dawaj dalej smarować się wazeliną między nogami.Kierowca zdejmuje slipy, a tam trach - pała jak u słonia! Burdel mama prawie zemdlała i w przypływie rozpaczy otworzyła i zużyła w całości drugie pudełko wazeliny.Na to kierowca TIR'a wyciąga długi łancuch i owija nim swoją pałę

mówiąc:

- co jak co, ale w taką ślizgawicę bez łańcuchów nie pojadę

A burdel mama na to : Dobry koń to i po błocie pójdzie :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pójdzie, pójdzie...ale nie bez łańcuchów :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Kimi to co po :kawa::wink4: :?:

Opublikowano

Dobry :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

czy ja wiem czy dobry :gwizdanie:

Opublikowano

oj tam oj tam czepiasz się :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:13_________________________________________________zaraz idę koła wymienić na zimowe - ale mi się nie chce :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:15_________________________________________________

czy ja wiem czy dobry :gwizdanie:

bo ty w kamieniołomach :naughty:
Opublikowano

no niestety :(

Opublikowano

a po co juz kola wymieniasz ??

Opublikowano

a po co juz kola wymieniasz ??

po pierwsze kiepsko sie czuje więc jak mnie choróbsko rozbierze to nie będzie mial kto :mysli:

po drugie dziś jest nawet niezła pogoda na grzebanie pod chmurką :wink4:

po trzecie za tydzień mam do zrobienia dosyć długą trasę i chce miec spokojna głowę :cool1:

Opublikowano

ja musze wode wylac z chlodnicy a Ci opony zmieniaja :polew: :polew:

Opublikowano

ja musze wode wylac z chlodnicy a Ci opony zmieniaja :polew: :polew:

a kto kazał ci wode lać :polew:
Opublikowano

mialem problemy z kruccem to zal bylo plynu jak wszystko spierdzielalo do ziemi

Opublikowano

a jeszcze se polatam pare dni na letniakach

Opublikowano

nie tylko Ty......... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Odpaliłem dzisiaj na zimno i jest jakby lepiej, ale nie idealnie, nie jest też dziś za zimno więc średnie porównanie :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Wszystkim !

No i jak tam sobota Wam mija miśki?

Ja właśnie wróciłem z pracy, umyłem też autko i się świeci :) Ale umyłem na bp wiecie ta bezdotykowa samoobsługowa. Zapłaciłem 8 zł i pierwszy i ostatni raz tam myję auto. W sumie to do d*py robota jest bo i tak mokre zostaje (oczywiście wytarłem ją, ale i tak zacieki pozostają i brud) Za te 8 zł mogłem sobie kupić dwa hot dogi i jeszcze na sezamki z lidla by starczyło buuuu!! Kalkulując: Gdybym mył auto co sobotę za 8 zł na myjni na bp czyli średnio w m-cu 32zł no to lepiej dać 22zł na myjni, niech Ci umyje gość na myjni z "woskiem", do tego odkurzyć sobie za 2 zł auto, wyperfumować, poczyścić plastiki i wychodzi na równo. Przy czym przydałoby się myć auto przynajmniej raz na 2 tygodnie.. ehh, szkoda że nie mam szopa pracza.. Jakie plany na jutro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.