Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie fikaj, bo dostaniesz bana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

grozisz mi ? wiesz z kim tanczysz ? :D

:decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a pozniej beda teksty typu "ja to nie lubilem Seby ale wszystko zmienilo sie kiedy puknelismy jedna laske" ;)

na przestroge http://www.vaeryn.republika.pl/DeeJayYamnick.html

:polew:

Opublikowano
  • Autor

pomarzyć zawsze można :naughty:

Parę złotych, dobra agencja oferująca pełną "egzotykę" w ofercie i marzenia mozna spełnić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 13:52_________________________________________________

a pozniej beda teksty typu "ja to nie lubilem Seby ale wszystko zmienilo sie kiedy puknelismy jedna laske" ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rkwon, jak tam, zmieniamy sygnaturki? :naughty: :naughty: :naughty: Tylko wiesz, najpierw trzeba załatwić kwestię ich "treści" :D :D :D

ta ja mam blisko na sanocka :D

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pomarzyć zawsze można :naughty:

Parę złotych, dobra agencja oferująca pełną "egzotykę" w ofercie i marzenia mozna spełnić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 13:52_________________________________________________

a pozniej beda teksty typu "ja to nie lubilem Seby ale wszystko zmienilo sie kiedy puknelismy jedna laske" ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rkwon, jak tam, zmieniamy sygnaturki? :naughty: :naughty: :naughty: Tylko wiesz, najpierw trzeba załatwić kwestię ich "treści" :D :D :D

ta ja mam blisko na sanocka :D

:decayed: :decayed: :decayed:

http://www.clubcampari.pl/

:D :D :D

Ale nie widzę w galerii żadnej czekoladki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ta jest kosa:

http://www.clubcampari.pl/index.php?lang=pl&p=dziewczyny&d=12

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

http://www.villarossa.pl/dziewczyny.htm

To może któreś z tych :naughty: :naughty: :naughty:

Możemy "potestować" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Pany potrzebował bym Blacharza/Lakiernika :cool1: taniego, dobrego, szybkiego przede wszystkim - mam coś niecoś do zrobienia a nie mogę na długo auta postawić - zna/ma ktoś takową osobę :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

zboczeńcy:D:D:D

Misiek masz telefon:P

603 690 569 Pan Tadeusz Róg

Na radogoszczu sie znajduje więc całkiem blisko i robi mega dobrze takie rzeczy

Opublikowano

zboczeńcy:D:D:D

Misiek masz telefon:P

603 690 569 Pan Tadeusz Róg

Na radogoszczu sie znajduje więc całkiem blisko i robi mega dobrze takie rzeczy

Czy mam mówić, że jestem od Kamila czy od Pandy :decayed: :decayed: :decayed:

Poważnie pytam czy jakoś zagadywać o tobie czy nie :cool1:

Opublikowano

od Misia Koala :decayed:

Opublikowano

a to Ty pandzioch sie przemknales mi na fb :gwizdanie:

Opublikowano

a niech strace :P wyslalem zapa :gwizdanie:

Opublikowano

Mamy jakiegoś fachowca od 2,5 TDI w A6

Opublikowano

nie mamy

Opublikowano

2.5 v6 tdi to kupa jezeli oznaczenie silnika zaczyna sie na "a". moge nazwac sie fachowcem ? :D

Opublikowano

2.5 v6 tdi to kupa jezeli oznaczenie silnika zaczyna sie na "a". moge nazwac sie fachowcem ? :D

Myślę, że bardzo Brunowi pomogłeś :D

Opublikowano

Myślę, że bardzo Brunowi pomogłeś :D

a co ? zle powiedzialem ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.