Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie odbiera :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie odbiera :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

pewnie po sprzedazy gratow pojechal do cieplych krajow i pije kolorowe drinki ! ;)

Opublikowano
  • Autor

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

naprawde nie odbiera :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

naprawde nie odbiera :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiesz jak jest - na karaibach moze nie miec zasiegu :/

Opublikowano
  • Autor
:zemdlal:
Opublikowano
Yin9X.jpg
Opublikowano
  • Autor
:giveheart:
Opublikowano

no i jak tam weekendowcy :naughty: :naughty: bo ja zaraz idę z "Glinką" na :drunk: :drunk: :drunk: urodziny kuleżanki :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 18:18_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: temat Delfinka mnie rozwalił :polew: :polew: :polew: z całym szacunkiem dla ciebie Seba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no co zrobic :/ mam tylko nadzieje ze uda sie to jakos ogarna ;( :confused4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:00_________________________________________________http://www.sadistic.pl/klaps-vt92531.htm[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:16_________________________________________________orietujecie sie moze gdzie moge nabyc taki profil aluminiowy jak na filmie w 1.08 ??

albo jak to sie nie nazywa profil to jak i gdzie tego szukac ??[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:25_________________________________________________aaa i jeszcze jedno pytanie pojawila mi sie sniezynka na fisie

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: zapomnialem nexia nie ma fisa :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

cholera u mnie też coś się zepsuło bo jest śnieżynka :kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

k**wa normalnie epidemia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________

-Tato! Kto to jest TRANSWESTYTA??

-Nie wiem! Zapytaj Mamy... ON Ci to powie[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________Scena w sypialni. Dwóch pedałów uprawia sex. Jeden mówi

- Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.

- Co?!! Co ty, dopiero teraz mi to mówisz?!!

- Tylko żartowałem, lubię jak Ci się d*pa kurczy!

czym sie rozni dziewczyna od dzika ?

niczym to i to żołędzia ryjem szuka [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________Czym rozni sie przejechany pies od przejechanego rumuna???

Przed psem widac slady hamowania!!!

Opublikowano

W pierwszej kolejności musiałem podac vin. Więc jak ktoś ma jakieś pomysły odnośnie tych cewek

Opublikowano
  • Autor

ale ze Ty masz tam 150 kucy to ja nie wiedzialem :D

ma ktos pomysl jak nazwac ten profil czo co to jest tam w tym filmie ??

Opublikowano

mam w bajzlu, chyba zaraz poszukam jakiej cewki od 125P

Opublikowano
  • Autor

zestresowalem naszego Admina :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:04_________________________________________________Dlaczego na rumuńskim weselu tort jest z gówna?

Żeby dciągnąć muchy od panny młodej

Opublikowano

Proszę o powagę

Opublikowano
  • Autor

znaczy mam skasowac dowcip z rumunami ??

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________czy o co kaman bo sie zgubilem chyba

no ja nie wiedzialem ze masz 150 kucy kurde [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________Żona podczas stosunku zwraca się do męża

-"Rżniesz mnie jak zwykłą dziwkę,powiedziałbyś ze dwa miłe słowa"

-"Wyżej d*pę"

Opublikowano

też nie zatrybiłem

ale pulpecik dajesz, dajesz dobrze ci to dzisiaj idzie

Opublikowano
  • Autor

Ty no ja sie zgubilem kurde

mam nadzieje ze go nie urazilem :)

Ty jaki k**wa pulepcik ?? pączek ?? nie zapędzasz się ?? :D

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

ten profil z filmiku jest płaskownik z wyfrezowanymi bokami, raczej tego nie kupisz w sklepie tylko trzeba frezować :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.