Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jeden się obudził :decayed:

:bry: ze Szwecji

trochę mi tu napadało :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u nas tez padalo, co prawda ja jestem w warszawie wiec nie wiem ile sniegu jest w lodzi, ale w warszawie nawet troche spadlo

Opublikowano

no i dobrze, w końcu zima :naughty:

Opublikowano

:hi:

u nas tez padalo, co prawda ja jestem w warszawie wiec nie wiem ile sniegu jest w lodzi, ale w warszawie nawet troche spadlo

A u nas w Łodzi co napadało to już zdążyło się roztopić :wink4:

Opublikowano

jadym na nocny :P nawet bestie umyje :P

a co z dzisiaj?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:23_________________________________________________ma ktos płytke z windowsem jakims nawet pirackim ? najlepiej z 7 bo sciagnolem stery pod to...

I najlepiej to by sie przydała intstrukcja jak formata zrobic:P bo ja to nie bardzo ten teges w tych sprawach :D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:24_________________________________________________chciałbym powrócić do tematu audi w autku czy jest taka szansa ze na to że mnie rozlącza przy niskich temperaturach ma wpływ radio które jest firmy krzak i ogólnie to nie jest takim radiem do audio ?

że np przy innym radyjku ten problem by się rozwiązał?

Opublikowano
  • Autor

Czesc Aniu :) siema Pany :)

Jak to Cie rozlacza przy niskich temp ??

Opublikowano
  • Autor

hmm a nie masz czasem wzmacniacza oddzielnego ?? moze on cos sypie albo kondensator ??

przesadziles z tym teledyskiem :)

Opublikowano
:hi: powitać wszystkich
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

poprostu pada mi naglosnienie w bagazniku poprostu przestaje isc prad przez kable od radia bądź od aku[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:55_________________________________________________Azis - Mrazish / Азис - Мразиш Official Video Bulgarian Hit

Widzieli co takiego:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D

co to za pedały :polew:
Opublikowano

Seba na YT są jeszcze lepsze jego teledyski :D no nie wiem kurde czy to wina wzmacniacza teoretycznie jest taka opcja że to on kopie ale czy napewno? radio taniej kupie niż wzmaka :D

Opublikowano
  • Autor

no niby tak ;) wstaw ladnie orginal i zloz na serii wszystko tzn wzmaka zostaw ;)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 10:52_________________________________________________ale radyjko seryjne :D:P

Opublikowano

guma i wąskie drzwi na takich

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________co tam Panie Misq ?? :)
Opublikowano

szału ni ma :kwasny:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:35_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:36_________________________________________________Jak tam dziś - jest spocik :?:

Opublikowano
  • Autor

no mysle ze jest bo czemu ma nie byc ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.