Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh no nie :) ze stolnicy wracam we czwartek :D :D :D [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:28_________________________________________________no tos mi Bartku pomoooooooooooooooogl :):kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurde sporo :P tzn ;) zakladalem 100 :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:41_________________________________________________mowisz nie warto ?

Opublikowano

to co ty chcesz kupić żarówke czy cały zestaw :blink:

Opublikowano

tu jest na miejscu i chyba zaryzykuje kupno tego badziewia

Opublikowano
  • Autor

mowisz ?? bo ja to nie wiem czy to nie to samo co te za 100

jeden chinol moze byc[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:49_________________________________________________Ty masz u siebie tez h7 i w5w ??

Opublikowano

a za coś takiego dowodu nie zabiorą? i przez CB porozmawiasz? ....... tylko głośno myślę bo za 100zł to ja kupiłem dwie żarówki halogenowe do przednich lamp

Opublikowano

http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h1-4300-6000-hid-standard-i2040039228.html[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:50_________________________________________________

mowisz ?? bo ja to nie wiem czy to nie to samo co te za 100

jeden chinol moze byc[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:49_________________________________________________Ty masz u siebie tez h7 i w5w ??

mam H7 a postojówki mi odpadają

a za coś takiego dowodu nie zabiorą? i przez CB porozmawiasz? ....... tylko głośno myślę bo za 100zł to ja kupiłem dwie żarówki halogenowe do przednich lamp

zależy na jakiego typa trafisz i czy jest w stanie rozpoznać barwe światła

jak jest dobrze wykonane to żadnych zakłóceń

też się kiedyś rzuciłem na takie drogie żarówki i kasa w błoto

Opublikowano
  • Autor

no ta aukcja z gory to h1 jest :)

a jaka barwe 4300 czy 6000 ?? bo ja moze wezme te co ma marcin tylko z rnaa zadzwonie do firmy i zapytam czy dojada do warszawy

jak dojada to biore tamte bo widzialem u niego jak swieca i sa w pyte :)

Opublikowano

ja mam najtansze biale diodowe postojowki w5w i narazie zadna nie padla :D

http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h7-4300-6000-slim-hid-i2038107912.html ten zestaw wyglada podobnie do mojego i tak jak pisalem wczesniej nic nie sieje. ja mam barwe 6000k ale jak padnie chinski palnik to zmienie na 4300 max 5000k

Opublikowano

6000 jest białe jak mnie pamięć nie myli :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mhm no to jak wyjscia nie ma to nie ma Bartek to co moze dwa zestawy odrazu jedna przesylka ?? :)

Opublikowano

przeca to jest w łodzi na Dąbrowskiego

Opublikowano
  • Autor

no ale ja w lodzi nie jestem nie odbiore hmm chyba ze w piatek rano :D kiedy chcesz to zakladac ?? bo ja w piatek :)

Opublikowano

6000 jest białe jak mnie pamięć nie myli :mysli:

dokladnie tak jak mowisz :)

Opublikowano

nie mam pożaru ;)

Opublikowano
  • Autor

6000 jest białe jak mnie pamięć nie myli :mysli:

dokladnie tak jak mowisz :)

no dobra ale to co mowisz ze teraz bys wzial inne niz 6000 ?? :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:04_________________________________________________

nie mam pożaru ;)

no to jak nie ma pozaru to moge kupic dwa zestawy

odebrac je w piatek :) i w niedziele Ci przywioze na spota

a ja sobie zaloze w paiatek :)

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:05_________________________________________________a jak nie to kupuj Ty tylko ja bym chcial miec to na piatek :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:05_________________________________________________a no i fakturke :)

Opublikowano

mnie pasi :)

bierz oba zestawy na fakture dla siebie i już

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.