Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6000

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mysle ze to bardziej ze wzgledu na drogowke. to jest biel ktora minimalnie wpada w niebieski.

widziales jak u mnie swieci i jest ok, w trasie w deszczu czy sniegu jest git wiec 6000k jest jak najbardziej ok do jazdy. niemniej jednak jak popatrzysz lekko z boku to widac ta niebieska poswiate i troche sie boje ze sie doj**ia gdzies bo swiatla moga byc zolte lub biale

Opublikowano
  • Autor

ok kaske na konto czy na spocie ??

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:08_________________________________________________

mysle ze to bardziej ze wzgledu na drogowke. to jest biel ktora minimalnie wpada w niebieski.

widziales jak u mnie swieci i jest ok, w trasie w deszczu czy sniegu jest git wiec 6000k jest jak najbardziej ok do jazdy. niemniej jednak jak popatrzysz lekko z boku to widac ta niebieska poswiate i troche sie boje ze sie doj**ia gdzies bo swiatla moga byc zolte lub biale

czyli 5000 albo 4300 hmm

Opublikowano

ciekawe czy nie mają 4800 :mysli:

dam ci kabone do grabi ;)

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy nie mają 4800 :mysli:

dam ci kabone do grabi ;)

:good:

Opublikowano

Seba u mnie konsultacje masz gratis :P:decayed:

Opublikowano
  • Autor

5.gif[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:12_________________________________________________

Seba u mnie konsultacje masz gratis :P:decayed:

hyhyhyhyh :D zalozymy zobaczymy skonsultujemy :D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:12_________________________________________________a to ja dla odmiany wezme sobie 4300 a co :)

Opublikowano

też mam małego dylemata 4300 czy 6000, ale jak nie zobacze to się nie przekonam

Opublikowano
  • Autor

no nie widziales u Marcina ??

wpadaja troche w niebieskie nie da sie ukryc

Opublikowano

to były niebieskie :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie no nie sa niebieskie tylko jak MArcin pisal jak popatrzysz z kata to wpadaja wniebieski

Opublikowano

wklejanie obrazow nie odda koloru bez poprawnej kalibracji monitora. wiem ze doskonale o tym wiesz ;)

Opublikowano

szkoda, że nie miał jednego 4,3 a drugiego 6

Opublikowano

4300 .......... po co ryzykować :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wklejanie obrazow nie odda koloru bez poprawnej kalibracji monitora. wiem ze doskonale o tym wiesz ;)

wiem wiem :)

cos czytalem :P tyle ze zeby miec monitor ktory mozna skalibrowac trzeba wydac kilka tysi :)

a kalibrowanie magicznymi programami c**ja daje :D stad kazda matryca wyswietla kolor jak chce :D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:20_________________________________________________i ja wezme 4300 :) :>

Opublikowano

szkoda, że nie miał jednego 4,3 a drugiego 6

no to by bylo cos :D u mnie swiatla sa biale i juz. 6000 to jest najwyzsza barwa dajaca biale swiatlo pozniej to juz tylko niebieski i fiolet.

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :)

Opublikowano

ale 6000 nigdzie w serii nie było montowane a seria ori bi jest zła?

Opublikowano
  • Autor

no i teraz to ja sobie tylko poczytam a Wy sobie pogadajcie :)

Opublikowano

ja to niesmialy jestem ;)

mam u siebie 6000k tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze nie mieli pod reka palnikow 4300. lampy mi sie podobaja, podoba mi sie jak swieca i juz. tu nie ma co sie rozpisywac nad wyzszoscia kolorow. czy bedzie to 4300, 5000 czy 6000 jest nieistotne. istotny jest fakt ze bedzie swiecilo lepiej niz jakakolwiek tradycyjna zarowka ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.