Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o i jakbym mogl to bym klikna lubie to :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale 6000 nigdzie w serii nie było montowane a seria ori bi jest zła?

a kto tu ma serie :kox:

Opublikowano

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

Opublikowano
  • Autor

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

pewnie nie tyle zeby one poswiecily rok to bedzie dobrze a za rok sobie zmienie na nowe :) poki co jeszcze nie pojezdzilem na zadnych zarowkach rok :/

philips bluevision byly blisko ;)

Opublikowano

ale 6000 nigdzie w serii nie było montowane a seria ori bi jest zła?

a kto tu ma serie :kox:

nowy kolega co był ostatnio na spocie.... (B7 3.0TDI Q Avant) :wink4:

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:32_________________________________________________

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

pewnie nie tyle zeby one poswiecily rok to bedzie dobrze a za rok sobie zmienie na nowe :) poki co jeszcze nie pojezdzilem na zadnych zarowkach rok :/

philips bluevision byly blisko ;)

tutaj nie do końca chodzi o zestawik HID który przy cenie 100-120zł można wymieniać co roku.... tylko przy HID jest wyższa temp która powoduje niszczenie lamp (odbłyśniki matowieją) i tutaj jest pies pogrzebany.... ale to temat na dłuższą dyskusję...

Opublikowano
  • Autor

nom moj odblysnik ... ;) jaki odblysnik :D przeciez ja go nie mam :D;)

Opublikowano

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

tu należy pytanie zadać organiście :decayed:

po 2 latach użytkowania super mada faka filips, padł

teraz hulam na najtańszej osramie za 8,7 (różnicy w barwie brak) i też jest gicior

Opublikowano
  • Autor

czyli co Bartku nadal 6000 mam brac jutro ??

Opublikowano

i dlatego na pewno będzie lepiej niż jest...... ale szału nie będzie... baa.... można by nawet postawić zwykłą lampę z dobrymi odbłyśnikami, "kloszami", żarówkami i sprawdzić co lepiej świeci...

Opublikowano

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

to czy daje po oczach to nie kwestia barwy tylko ustawienia lamp. a to temat na ktory jestem bardzo wyczulony.

hidy mam wlozone na poczatek. nigdy wczesniej nie jezdzilem na ksenonie. teraz juz wiem ze w razie padniecia palnikow czy przetwornic wleci ori

Opublikowano

czyli co Bartku nadal 6000 mam brac jutro ??

dla bezpieczeństwa o dowód może lepiej weź te 4,3 :P

Opublikowano
  • Autor

czyli co Bartku nadal 6000 mam brac jutro ??

dla bezpieczeństwa o dowód może lepiej weź te 4,3 :P

gitara czyli 4,3 x 2 :) ja sobie moze wezme jeszcze te 2 w5w ;)

Opublikowano

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

tu należy pytanie zadać organiście :decayed:

po 2 latach użytkowania super mada faka filips, padł

teraz hulam na najtańszej osramie za 8,7 (różnicy w barwie brak) i też jest gicior

zgadzam się w 100%........ te drogie, wypaśne philipsy po 50zł sztuka po miesiącu/dwóch padają a Osram tani daje pięknie radę.... zresztą chyba na pierwszy montaż idzie właśnie osram

Opublikowano

czyli co Bartku nadal 6000 mam brac jutro ??

dla bezpieczeństwa o dowód może lepiej weź te 4,3 :P

gitara czyli 4,3 x 2 :) ja sobie moze wezme jeszcze te 2 w5w ;)

może coś upierdolisz przy zakupie grupowym :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:41_________________________________________________

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

tu należy pytanie zadać organiście :decayed:

po 2 latach użytkowania super mada faka filips, padł

teraz hulam na najtańszej osramie za 8,7 (różnicy w barwie brak) i też jest gicior

zgadzam się w 100%........ te drogie, wypaśne philipsy po 50zł sztuka po miesiącu/dwóch padają a Osram tani daje pięknie radę.... zresztą chyba na pierwszy montaż idzie właśnie osram

musimy zobaczyć u Tomka bo on ma faryke u siebie :P

Opublikowano

ze co ja mam :D

Opublikowano

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

to czy daje po oczach to nie kwestia barwy tylko ustawienia lamp. a to temat na ktory jestem bardzo wyczulony.

hidy mam wlozone na poczatek. nigdy wczesniej nie jezdzilem na ksenonie. teraz juz wiem ze w razie padniecia palnikow czy przetwornic wleci ori

ja już zderzak wymieniłem pod bi skrętne (spryski śmigają) i malowali chyba ze 3 razy zanim doszli do ładu (skończyło się na całej masce nadkolach by to wyglądało LOL) z tym srebrnym metalikiem... pozostały jeszcze lampy, czujniki i sterownik by zrobić bi skrętne tylko zatrzymałem kupowanie gratów bo nie mam kiedy kręcić przy aucie tyle jest pracy.....

Opublikowano

fabryczne :polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

to czy daje po oczach to nie kwestia barwy tylko ustawienia lamp. a to temat na ktory jestem bardzo wyczulony.

hidy mam wlozone na poczatek. nigdy wczesniej nie jezdzilem na ksenonie. teraz juz wiem ze w razie padniecia palnikow czy przetwornic wleci ori

ja już zderzak wymieniłem pod bi skrętne (spryski śmigają) i malowali chyba ze 3 razy zanim doszli do ładu (skończyło się na całej masce nadkolach by to wyglądało LOL) z tym srebrnym metalikiem... pozostały jeszcze lampy, czujniki i sterownik by zrobić bi skrętne tylko zatrzymałem kupowanie gratów bo nie mam kiedy kręcić przy aucie tyle jest pracy.....

dobrze ze jest praca :)

Opublikowano

co jak co ale na xenony zlego slowa powiedziec nie moge swieca za***iście, a tak na marginesie apropo zarowek mojemu tacie spalila sie zarowka wiec postanowilem ja wymienic wyjalem i co sie okazalo ze zarowke kupie tylko w serwisie znaczy pewnie w jakims sklepie tez bym kupil ale nie mialem czasu jezdzic i szukac bo byla juz 17

Opublikowano
  • Autor

czyli co Bartku nadal 6000 mam brac jutro ??

dla bezpieczeństwa o dowód może lepiej weź te 4,3 :P

gitara czyli 4,3 x 2 :) ja sobie moze wezme jeszcze te 2 w5w ;)

może coś upierdolisz przy zakupie grupowym :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:41_________________________________________________

czyli podsumowując 4300 jest najrozsądniejszym wyborem bo fajnie świeci a nie daje ludziom po oczach i co ważne nie ma takiej niebieskawej poświaty jaka jest przy 6000

ps: pytanie tylko jak takie HIDy świecą po 1-2lata użytkowania... czy to wtedy lepiej świeci od dobrej lampy + dobra żarówka zwykła ;)

tu należy pytanie zadać organiście :decayed:

po 2 latach użytkowania super mada faka filips, padł

teraz hulam na najtańszej osramie za 8,7 (różnicy w barwie brak) i też jest gicior

zgadzam się w 100%........ te drogie, wypaśne philipsy po 50zł sztuka po miesiącu/dwóch padają a Osram tani daje pięknie radę.... zresztą chyba na pierwszy montaż idzie właśnie osram

musimy zobaczyć u Tomka bo on ma faryke u siebie :P

hehe ta grupowy heheh 2 sztuki :D:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.