Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: bry
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

Opublikowano

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________też postaram się być :good:
Opublikowano

Panowie dalby ktos rade jutro odebrac mi paczke do godziny 16 z ulicy marynarz polskich 33 ??

poszło PW :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:47_________________________________________________

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

też chętnie podjadę tylko zapodajcie gdzie i o której godz :?: :naughty:

Opublikowano

to i ja w sobote sie stawie

Opublikowano
  • Autor
:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:03_________________________________________________tvp sport HD mecz pika reczna polska niemcy :D 16:15
Opublikowano

no to jak i wy to i ja :good:

Opublikowano
:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:
Opublikowano

:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:

albo predzej w TRWAM :polew: :polew:
Opublikowano

:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:

albo predzej w TRWAM :polew: :polew:

Klysiu emisja w Trwam jest za droga :D

ogladam mecz i spadam do wawy

Opublikowano

:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:

albo predzej w TRWAM :polew: :polew:

Klysiu emisja w Trwam jest za droga :D

ogladam mecz i spadam do wawy

masz racje chyba mnie ponioslo :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:51_________________________________________________ej a napisal z was ktos e-maila do tego typasa :mysli:
Opublikowano

mówisz o tym sobotnim "strajku" :?: :naughty:

Opublikowano

Miejsce i temat do dogadania..... ja w sobotę na 10:00 do lekarza .... dopiero teraz przypomniała mi, że z młodym na przegląd jesteśmy umówieni...ale to wizyta z 30min max więc tak 10:45 byłbym w miejscu, które wspólnie się ustali :wink4:

Opublikowano

mówisz o tym sobotnim "strajku" :?: :naughty:

tak jest [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________moze cos naskrobac do typasa :mysli: jak i co sobie wyobraza co :gwizdanie:
Opublikowano

jeśli chriss to zapodał to chyba pisał do niego :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie no lepiej kłysek pisz bezpośrednio do typa jak to ma wyglądać i jaki plan całego tematu..........bo pisać do chrissa .... chriss do kolesia... głuchy telefon powstanie

Opublikowano

nie no lepiej kłysek pisz bezpośrednio do typa jak to ma wyglądać i jaki plan całego tematu..........bo pisać do chrissa .... chriss do kolesia... głuchy telefon powstanie

:good: zaraz co lukratywnego jako landryna naskrobe :wink4:
Opublikowano

33 : 32 :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

33 : 32 :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

odpisal pan ktory cos chcial oragnizowac ale chyba sie nie spodziewal jakiego odezwu

Witam

Powiem szczerze, że rzuciłem hasło tylko nie myślałem, iż będzie jakiś odzew. Skoro jest zainteresowanie to przedstawię plan.

Zbiórka pod manufakturą od godziny 10 do 11,30. Następnie wspólny przejazd na węzeł w Strykowie . Przejazd przez węzeł z prędkością 40 km/h. Zastanawiam się czy blokować oba pasy czy tylko jeden. Tankowanie na stacji oczywiście płacimy drobnymi. Następnie powrót przez obwodnice z prędkością 40km/h. Powrót do Łodzi i tutaj prędkość proponuję do 60 km/h. Inną opcją jest wspólne blokowanie włókniarzy i Mickiewicza. Wiem że również jakaś grupa zbiera się pod M1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.