Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wygląda jak skrzyżowanie muła z osłem
to wogole nie wyglada :doh:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo jak skrzyżowanie diabła z motopompą a050.gif a045.gif

Opublikowano
aha no to Misiek opinii nie wyrazi a gość przyjmuje na rado wiec dużo bliżej Zgierza niż PAbianice :D

Gdzie dokladnie na rado bo ja jestem ze wschodu. Znam na zachodzie rado 1 lakiernika Tadzia.Na garazach robi. A moge poleciec dobrego lakiernika na Gorkiego 102.

dokąłdnie o tym panu Tadziu mówie:D

Opublikowano

zadna moja rodzina;p

Opublikowano

:hi: Kurde sprawa z Audi ciągle w toku, na orginałach wychodzi szkoda całkowita, wiec teraz piszemy odwołanie żeby na zamiennikach robić ;/. Jeszcze z ubezpieczalnią jakieś jaja bo teraz sobie jakieś zaświadczenie wymyslili o 6 latach bezwypadkowego oc. Przecież takie rzeczy można wołać jak się podpisuje umowe na ubezpieczenie a nie teraz jak musza wypłacić, no nic jutro jade do mojego agenta niech się tym martwi, wkońcu na jakiejś podstawie zniżki wyliczał

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

aaa idczak też dobrze kombinuje, bo jak wiadomo zamiennika felgi nie ma więc musi być orginał, i w kosztorysie na wszystkich częściach orginalnych wycenił felgę na 710 zł a teraz na prawie 1300:facepalm:

Opublikowano
zadna moja rodzina;p
ale nie powiesz ze rzezba konkretna :kox:
Opublikowano
:hi: Kurde sprawa z Audi ciągle w toku, na orginałach wychodzi szkoda całkowita, wiec teraz piszemy odwołanie żeby na zamiennikach robić ;/. Jeszcze z ubezpieczalnią jakieś jaja bo teraz sobie jakieś zaświadczenie wymyslili o 6 latach bezwypadkowego oc. Przecież takie rzeczy można wołać jak się podpisuje umowe na ubezpieczenie a nie teraz jak musza wypłacić, no nic jutro jade do mojego agenta niech się tym martwi, wkońcu na jakiejś podstawie zniżki wyliczał

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

aaa idczak też dobrze kombinuje, bo jak wiadomo zamiennika felgi nie ma więc musi być orginał, i w kosztorysie na wszystkich częściach orginalnych wycenił felgę na 710 zł a teraz na prawie 1300:facepalm:

no to troche Ci wspoolczuje widze ze moze to sie ciagnac jak moja sprawa tylko ja mialem to szczescie ze nie wyszla mi calkowita

Opublikowano

dziwne kurde tomek u Ciebie było ostre walnięcie i nie było całkowitej a u Wiktora zderzak błotnik i całkowita? to ile te zderzaki warte 20 tys ?

Opublikowano
dziwne kurde tomek u Ciebie było ostre walnięcie i nie było całkowitej a u Wiktora zderzak błotnik i całkowita? to ile te zderzaki warte 20 tys ?

no tak tylko ja do 70% wartosci auta mialem pulap 38 tys wiec mieli z czego rabac

Opublikowano
no a b6 jaka maja wartosc tak mniejwiecje ? ze 25 ?

na to pytanie nie znam odp musisz zobaczyc ile bylo warte jak ubezpieczales na ile Ci wycenili ale to przy AC bedziesz wiedzial

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-s4-piekny-C23052526.html

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

http://otomoto.pl/audi-s4-C23180295.html

Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał :P

jedz i oblukaj i powiedz jak wrazenia a jak bedzuie si pojade ja :kox:

Opublikowano

mnie się ta czarnulka bardziej podoba :kox:

Opublikowano
:hi: Kurde sprawa z Audi ciągle w toku, na orginałach wychodzi szkoda całkowita, wiec teraz piszemy odwołanie żeby na zamiennikach robić ;/. Jeszcze z ubezpieczalnią jakieś jaja bo teraz sobie jakieś zaświadczenie wymyslili o 6 latach bezwypadkowego oc. Przecież takie rzeczy można wołać jak się podpisuje umowe na ubezpieczenie a nie teraz jak musza wypłacić, no nic jutro jade do mojego agenta niech się tym martwi, wkońcu na jakiejś podstawie zniżki wyliczał

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

aaa idczak też dobrze kombinuje, bo jak wiadomo zamiennika felgi nie ma więc musi być orginał, i w kosztorysie na wszystkich częściach orginalnych wycenił felgę na 710 zł a teraz na prawie 1300:facepalm:

Na forum mamy kolegę który ma wszystkie części blacharskie od Audi- oryginalne i używane, ma sklep i da fakturę. Dawałam jego tel koledze z pracy który ma B5 i potrzebował maski i zderzaka. Kupił sobie nawet w kolorze auta. Przepraszam ale nie kumam tych wszystkich wycen części. :wallbash:

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

chyba goła B6 te 25 :D

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

Kobitki z okazji waszego święta wszystkiego najlepszego

http://kartki4u.eu/kartki/358/4/d/4279.gif

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

PS.

to gdzie się mamy stawić na :drunk:

:decayed:

Propozycje są ? ostatni lokal ze względu na ochroniarza odpada hehe

Opublikowano
mnie się ta czarnulka bardziej podoba :kox:
ale na czarnulke trzeba miec dukatow w c**j :whistling:
Opublikowano

Witam Łódźkich maniaków a4:) długo mnie nie było, zobaczyłem w necie filmik i pomyślałem o was:)

!

spocik w niedziele przewidziany?

Opublikowano
Witam Łódźkich maniaków a4:) długo mnie nie było, zobaczyłem w necie filmik i pomyślałem o was:)

!

spocik w niedziele przewidziany?

kuzwa ciebie to chyba nie bylo od 1975 :polew:
Opublikowano
:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: Dziękuje za życzenia :D:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.