Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pojechał Jasiu na dziwki

J:siema za ile sex

D:a ile masz kasy

J: 20 PLN

D:malo

J:dam jeszcze tel.

D:spoko moze byc

Poszli zrobili co mieli:

J:masz tutaj obiecane 20 PLN

D:a telefon ?

J: masz kartke i pisz 513-......

:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

W mroźny, zimowy wieczór elegancko wyglądający gość w "średnim" wieku poderwał w knajpie młodą laseczkę. Było to o tyle łatwe, że dziewczyna widziała przez okno jak facet wysiadał z nowiutkiego Mercedesa 600. Bez oporów więc przyjęła propozycję wspólnego spędzenia nocy.

Facet zabrał ją do swojej willi pod miastem. Płonący kominek, dobra whisky, kanapki z kawiorem, nastrojowa muzyka, słowem wszystko zbliżało ich coraz bardziej w stronę sypialni. W pewnym momencie mężczyzna zaproponował przejażdżkę po pobliskim zaśnieżonym lesie. Dziewczyna trochę niechętnie, ale jednak wyraziła zgodę. Zajechali Mercem na polanę w środku głuszy, facet wyjął z bagażnika sztucer, przeładował i powiedział:

- Rozbieraj się.

Dziewczyna trochę przestraszona sytuacją, a jeszcze bardziej 25 stopniowym mrozem, próbowała protestować, ale strzał w powietrze spowodował, że wykonała polecenie dość szybko. Gdy już goła stała boso na śniegu gość rozkazał:

- Lep bałwana - i dla uniknięcia ewentualnych protestów znowu strzelił w powietrze ze sztucera.

Dziewczyna rzuciła się toczyć śniegowe kule. Po 40 minutach na polanie stał bałwan jak malowany. Miał nawet śniegowe rączki i nosek z kawałka gałęzi. Za to laska była cała zdrętwiała z zimna. Klient schował sztucer, owinął ją grubym pledem i zabrał znowu do swojej willi. A tam kominek, kawior, gorący grog, nastrojowa muzyka. Gdy panna odzyskała mowę pierwszą rzeczą jaką zrobiła było wykrzyczane zapytanie :

- Co to do chu*a kur*a miało wszystko znaczyć?

- Widzisz, moja śliczna - odpowiedział spokojnie gość - Ja już jestem strasznie chu**wy w łóżku, a dzięki temu bałwankowi, mam pewność, że tą noc zapamiętasz do końca życia.

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano
Siema może ktoś słyszał o tej Hamowni i tuning www.g-lab.pl ??

możesz do niego jechać

Siema Wszystkim ...... Bartek dzieki zajade jutro do niego zobaczymy ile kucy żyje u mnie :)

Opublikowano
Siema może ktoś słyszał o tej Hamowni i tuning www.g-lab.pl ??

możesz do niego jechać

Siema Wszystkim ...... Bartek dzieki zajade jutro do niego zobaczymy ile kucy żyje u mnie :)

pewnie 115 :grin:

Opublikowano
  • Autor

milion :decayed:

Opublikowano

Panowie a co powiecie na temat sprzegla? LUK daje rade czy lepiej jakis Bosch albo jeszcze inne? Musze wymienic bo zaczelo mi sie troche slizgac od jakiegos czasu i juz mnie to delikatnie wkurza:decayed:

Opublikowano
  • Autor

sachs

Opublikowano
sachs

+1 :)

Opublikowano

ile taki zestawik caly (dwumasa, docisk itd.) bedzie kosztowal w PL? ze 2k? polecacie jakis sklepik w necie - oprocz allegro?:decayed:

Opublikowano

ja pierdziele bez klimy w aucie to chyba nie da sie jezdzic upal jak wuj

Opublikowano
ja pierdziele bez klimy w aucie to chyba nie da sie jezdzic upal jak wuj

Ja tam daje rade bo się wentylator nie włącza i z klimy tylko na trasie korzystam:kwasny:

KIMI żyjesz??? Szaliczek Ci się z szybki odkleił Adzie będzie zimno :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

nie ma ktos znajomego co mi ogarnie klime w a4 zeby zaczeła działać zapłace cos tak do 200 zł ;]

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ocho widze turbinka dojechala :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.