Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;) od niedawna posiadam piękną ( jak dla mnie :decayed: ) a4 b5 i jak na razie jestem gejem w/g waszych standardów :kox: może poradzicie koledzy gdzie mogę dostać tanio i w miarę sprawdzone części do autka? :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Bushido666 :hi::grin: przecież ta marka się nie psuje - po co ci dostęp do części :wink:

Opublikowano

Jak się dba to się nie psuje :decayed: a jak się kupiło trochę zaniedbaną to trzeba się zaopiekować niunią :kox: przykład: tulejki prawdopodobnie nie były wymieniane w mojej od nowości :D nawet emblematy Audi były na nich i stare nr :D metal tarł o metal :facepalm:

Opublikowano

Bushido666 zajedz na Rudzka taki sklep narozny tam maja w miare niskie ceny :whistling:

a swoja drogą pocas zapodał bardzo rygorsytyczne standardy co do felg :decayed:

Opublikowano

Dzięki Klysek :wink:

A te standardy to chyba obowiązują tylko na niemieckich dogach co? Bo tak to na zawieszenie i naprawę felg bym nie wyrobił w razie czego :decayed:

Opublikowano

nie ma sprawy :hi: a jego wymysły obowiazuja tylko jego :grin: my sie z nim w felgi nie bawimy :grin:

Opublikowano

To zostaje na ori 15 Audi :D przynajmniej na tę zimę :whistling:

Opublikowano
To zostaje na ori 15 Audi :D przynajmniej na tę zimę :whistling:

no ja własnie dzisiaj zakupiłem stalowki '15 na zime nie daleko ciebie w Woli Błędowej :whistling:

tutaj masz numer do tych typow z Rudzkiej 795-733-223

Opublikowano

Danke :wink:

Niedaleko mnie ( Wola Zbrożkowa ) jest też serwis Audi - VW "Szrot" :decayed: muszę jutro do nich podjechać i zapytać czy mają hokej poliftowy i osłonę silnika ze skrzynią. Może coś taniej niż na alledrogo będzie

Opublikowano

Cześć homusie ;]

Dobry amor, sprężyna + twarda felga i można jeździć. Dziś w końcu ustawiłem lampy jak należy! 2 godziny jeżdżenia. Ściana i ciemna ulica, ściana i ciemna ulica. Tak w kółko. Ale już jest tip top.

Podzieli się ktoś z ETKI nr do światła ambient? Może jednak ktoś zna ten turecki ;]]

Opublikowano

jestem w trakcie sciagania tej nowej moze jutro uda sie odpalic :facepalm:

Opublikowano

a ja mam dość aktualizacji - na razie nie chce mi się etki odpalać - elsę mi lepiej skołujcie;D BTW - nie chce ktoś emulatora? Zawsze jest tak, że jak wyślę turę, to na drugi dzień mam chętnego;p Akurat teraz zostanie mi wolna sztuka, więc jak ktoś chce łyknąć, to proszę bardzo: http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/index14.html#post3088356

(emulator służy do podłaczenia mp3/telefonu do oryginalnego radia Audi)

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

bajo bongo i do przodu:hi:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

co tam slychac w ten wtorkowy dzien ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mega sennie przynajmniej u mnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.