Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomuś sto lat stary rowerze :drinks::drinks:

ej no nie taki sary wypraszam sobie to :D

oddalem fele do regeneracji juz doszedlem kolejnych przyczyn czemu mnie moglo sciagac 3 felgi mialem skrzywione :D

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Tomciu, rano na żeligowskiego się nie mijaliśmy ?

no calkiem mozliwe bo krecilem sie w tamtych okolicach

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego Tomek :drunk:

Opublikowano
panton to napisze program i samo się będzie lutowało :)

hehe... zdecydowanie wolałbym napisać coś pod te kabelki niż je lutować.... :wink:

ps: mogę zakodować klimatronic bo będzie pewnie do wymiany na ten z regulacją grzania... :decayed:

Opublikowano

Witam bande ;) i najlepszego dla solenizanta :decayed:

Panowie mam problem. Potencjometr mi już szlak trafił w fabrycznym i czy coś więcej niż te ramki do radia są potrzebne na inną orkiestrę? Wsadziłbym starego Clariona jeszcze ze św. pamięci Astry :kox:

Opublikowano
Witam bande ;) i najlepszego dla solenizanta :decayed:

Panowie mam problem. Potencjometr mi już szlak trafił w fabrycznym i czy coś więcej niż te ramki do radia są potrzebne na inną orkiestrę? Wsadziłbym starego Clariona jeszcze ze św. pamięci Astry :kox:

zaslepki po boku bo inne radia sa mniejsze niz oryginal :whistling:

Opublikowano
  • Autor

i jak zwykle trafna podpowiedz k**wa Tomciu to forum bez Ciebie nie istnieje :banan:

Opublikowano

Zaślepki posiadam ;) a żadnych innych przejściówek nie powinno być?

Audi A4 S4 B5 separator antenowy ramka klucze Łódź (2682307082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Takiego zestawu nie potrzebuje? Czy powinno normalnie działać?

Opublikowano
i jak zwykle trafna podpowiedz k**wa Tomciu to forum bez Ciebie nie istnieje :banan:

:decayed: chyba bede kandydowal na posła :grin:

Opublikowano
  • Autor

jestem za :D

Opublikowano

to lece w kokon bo jutro 5.3o pobudka :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

obudzic Cie ?? :D

Opublikowano

dam sobie rade mozemy sie umowic 6.15 na kawke :decayed: przed monitorem :grin:

Opublikowano
  • Autor

mowisz i masz :)

Opublikowano

lepiej na piwo :decayed: ja koncze piwko i lece spac jutro na uczelnie patologia

Opublikowano
  • Autor

heheh chyba Ty :P;)

myslalem ze Cie dzisiaj spotkam to Ci osobiscie przekaze zyczenia ale sie nie udalo ;)

Opublikowano
heheh chyba Ty :P;)

myslalem ze Cie dzisiaj spotkam to Ci osobiscie przekaze zyczenia ale sie nie udalo ;)

a widzisz bo dzis nie jechalem do roboty mialem w domu robic a to sobie pojechalem geometrie zrobi oddac fele a takto spalem i sie krecilem bezczynnie po domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli co widzimy sie kolo 8ej jutro a w sumie dzisiaj ?? :D

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
czyli co widzimy sie kolo 8ej jutro a w sumie dzisiaj ?? :D

:decayed::decayed::decayed:

watpie jutro a wlasciwie dzisiaj tez nie ide bo jade do stolycy wiec do roboty nie jade

Opublikowano
  • Autor

aaa no tak patologia wzywa :D heheh to tam powodzonka :D

Opublikowano
aaa no tak patologia wzywa :D heheh to tam powodzonka :D

nie no dzisiaj to na zajecia w ogole nie pojde na impreze sie ustawilismy a w sobote dopiero na 13:45 na uczelnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.