Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ściema;) Golf jara i mam nadzieję, że jutro też będzie;D

BTW - szykujta się na 23.11 - zrobimy dżamprezę na działce w lesie (niektórzy już wiedzą, gdzie) ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ściema;) Golf jara i mam nadzieję, że jutro też będzie;D

BTW - szykujta się na 23.11 - zrobimy dżamprezę na działce w lesie (niektórzy już wiedzą, gdzie) ;)

dobra :git: rozumiem że dziwki,wóda,koks alleluja i do przodu będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahah taaa ale tylko dzisiaj :P

nie no oby nie tfuuu ;)

Opublikowano

no to jak sie komus nudzi to moze mi poszukac zarowek postojowych tylko takich zeby mi bledu nie krzyczaly :decayed:

Opublikowano

coś w tym stylu;D

ściema;) Golf jara i mam nadzieję, że jutro też będzie;D

BTW - szykujta się na 23.11 - zrobimy dżamprezę na działce w lesie (niektórzy już wiedzą, gdzie) ;)

dobra :git: rozumiem że dziwki,wóda,koks alleluja i do przodu będzie :decayed:

Opublikowano
hahah taaa ale tylko dzisiaj :P

nie no oby nie tfuuu ;)

no to Seba podwieszaj u góry temat i rób wstępną listę gości :decayed:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

za***isty FIS na kierze... szczególnie ekstra jak kierą machasz w lewo w prawo (nie mówiąc o tym jak jest obrócona o 180*) - za***iście to czytelne wtedy jest i wygodne

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
a propos to widziałam gościa z EZG ulubioną łodziakom rejestracją :grin:

A to przepraszam w łodzi nie lubią rejestracji EZG? :D

Opublikowano

cycki ma galnte ale morde jak koń ze stadniny z Walewic :grin:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

a propos to widziałam gościa z EZG ulubioną łodziakom rejestracją :grin:

A to przepraszam w łodzi nie lubią rejestracji EZG? :D

lubia tylko jeden z nas nie lubi ale nicka ci nie powiem :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin:

Marcinie D. :D aka Bracie Figot Fagot :D

dzwonilem nie zaszczyciles mnie swoim glosem czy moglbym teraz zadzwonic :) ?

Opublikowano

rozmowa kontrolowana :decayed:rozmowa kontrolowana:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i uj no podzwonione :facepalm::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
no i uj no podzwonione :facepalm::decayed::decayed::decayed:

nic sie nie martw od 21.oo mozesz dzwonic do 6.oo bez kontroli :grin:

Opublikowano
  • Autor

juz podzwonione

:D Marcin :D lubie to :D i te zdjecia :D mrrrrrrr :D

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Klysek ,to jak nie chcesz wyjawiać kto to chociaż daj znać jak go na spocie nie bedzie żebym wiedział kiedy moge przyjechać moim gniotkiem :D

Opublikowano
juz podzwonione

:D Marcin :D lubie to :D i te zdjecia :D mrrrrrrr :D

:decayed::decayed::decayed::decayed:

bylo super, jestes cudowny ! nikt mnie tak nie nawilza jak Ty ! zdjecia beda u mnie na tapecie ! :*

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.