Spociki Łódzkie

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

dostałeś już? :) czy ci podesłać ? :wink: a może spisałeś sobie ze strony v-engine ? :wink:

Mario otwórz oczy jak jedziesz:P macham Ci krzycze przez radio a Ty nic. O 13.10 się mijaliśmy na św. Teresy jak skręciłeś z Brukowej:)

:decayed: :decayed: :decayed: Faktycznie jechałem :grin: ale CB miałem skręcone, a Ty gdzie co jak i kiedy :question:

Już mam, ale nie odbiera :/

W tapatalku nie widać podpisów :kwasny:

:hi:Panowie gdzie najlepiej zostawić autko jak będę chciał połazić jutro po Piotrkowskiej?

Na platnym parkingu na tulach pasarzu rubinsztaina ;)

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Zachodnia iles zaraz za sruga

Ja do chemii jechałem:)

Ma ktoś z łódzkiej bandy 3.0 TDI z NIE grzechoczącym rozrządem? Potrzebuje posłuchać trochę:P

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

Na platnym parkingu na tulach pasarzu rubinsztaina ;)

Zachodnia iles zaraz za sruga

udało mi się miejsce pod Manufakturą :naughty: Pozdrowienia już z Radomia :hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Już mam, ale nie odbiera :/

W tapatalku nie widać podpisów :kwasny:

Przeważnie nie odbiera :grin:

Ja 19.04 zakupiłem audi a4 b6 1.9 130km 2003 rok. Właśnie dołączyłem do grupy Łódzkiej i na jakiś spocik oczywiście zawitam aby się zapoznać z ekipką. A dzisiaj od rana przeglądam forum i czytam wasze rady opisy itd. :)

powitać po Krakowie;D Nie żałuję, że jednak tam mnie wywiało, a nie nad morze - pogoda rewelacja, klimat jak nigdzie indziej, a dodatkowo... Maja Sikorowska super dziewczyna, Andrzej Sikorowski super gość. Autografy zebrane, koncert się odbył - super było:)