Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bylem nie widzialem wiec ucieklem ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja chyba widziałem ten wasz spot. :polew: Aż dwa autka. Szkoda że tak mało ludzi potrafi się zebrać.

Opublikowano

kuba8422 to czemu nie podjechałeś pogadać ? było by nas trzech

Opublikowano

Bo byłem na zakupach a dopiero dzisjaj wyczytałem ze tam był spocik. Następnym razem podjadę ale szkoda że tak mało ludzi sie zbiera.

Opublikowano

bo zle jest kufa napisane, nie pod myjnia tylko pod auto centrum to pierwsze primo. a primo ultimo... fakt kufa zbieraja sie ludzie jakby chcieli a nie mogli. najwiecej sie zbiera na forum a nie dojezdza nikt :D

Opublikowano

O ile aktualne są spoty co dwa tygodnie to następny wypada na 02.11 proponuje przesunąć o tydzień , bo 02 nikt się nie pojawi.

B4rt4s ma racje koło Auto centrum miało być, żadna myjnia

Opublikowano

:mysli:

02.11 nie jest najszczęśliwszym terminem, ale 09.11 też może być mała frekwencja, bo wtorek 11.11 jest wolny, z poniedziałkiem to będą cztery dni, niektórzy mogą gdzieś wyjechać,

żeby znowu się nie okazało, że tylko dwa autka będą,

może dopiero 16.11?

Opublikowano

zawsze możemy się spotkać tydzień wcześniej 26.10

Opublikowano

Ja proponuje 26.10 będę miał nowe radio jvc kd-avg44 to może ktoś pomoże mi je podłączyć.

Opublikowano

moje auto jeszcze nie zrobione, więc tym razem nie wpadnę :confused4: Miejmy nadzieję, że na następnym spocie się zjawię i jakoś zapoznam:)

Opublikowano

Chłopaki , a jak stoicie z czasem w sobotę ??Jest szansa aby zorganizować spocik 25 października np. o godzinie 18.00 , bo będe w Łodzi i bardzo chętnie bym przyjechał i Was poznał :hi:

Opublikowano

ja w sobotę gram meczyk w siatkówkę ale powinienem się wyrobić do 18

Opublikowano

Wypowiadać się , ja w sobotę pracuje do 18 byłbym góra 15 po

To przekładamy na 25.10 godz. 18.00??

Tylko pamiętajcie geant na Jana PawłaII przy Auto Centrum :hi:

Opublikowano

Wypowiadać się , ja w sobotę pracuje do 18 byłbym góra 15 po

To przekładamy na 25.10 godz. 18.00??

Tylko pamiętajcie geant na Jana PawłaII przy Auto Centrum :hi:

Czekamy na głosy innych :hi:

P.S

Poprawiłem na Auto Centrum :good:

Opublikowano

jak dla mnie może być ale chyba będę musiał przyjechać z kierowcą bo w piątek oblewam urodziny i zdanie magisterki.

Opublikowano

jak dla mnie może być ale chyba będę musiał przyjechać z kierowcą bo w piątek oblewam urodziny i zdanie magisterki.

Dużo zdrowia z okazji urodzin i gratulacje za magisterke.

Opublikowano

wieczorem dam konkretną odpowiedź ale chyba dam radę w sobotę o 18

_________________________________________________

Będę w sobotę w Łodzi i na spocie

Opublikowano

No to super.Widzę , że kilka osób się pojawi :good:

Opublikowano

Siemka, jak tylko dam rade to sie odlicze :good:. Jestem nowy i z chęcią sie poznam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.