Opublikowano 10 Czerwca 201412 l Autor Słit!<3 :* no lofciam lofciam kolka dipem robiles czy jakos malowales inaczej ? bo chce byc taki jak Ty!
Opublikowano 10 Czerwca 201412 l Felgi to robota chlopakow na przybyszewskiego 99 - piaskowanie i proszek ral4010. To nie jest chwilowy kaprys, to kolor na lata
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l Nie ma ktoś w łodzi albo okolicach zawieszenia 1BE do B6-B7 na handel?
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l RS6 to cudowna maszyna w niektórych autach tak szybko się wskazówka obrotomierza nie chodzi jak w RS6 tarczka od km/h
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l moze kogos zainteresuje: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/aeb-c*pie-td05@2-0l-331576/
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l Czytalem dzis ze poszlo polecenie kontroliwania, UPIERDLIWEGO kontrolowania wszystkich m3 i gtr. Na bemowie kolesia rutynowo kontrolowali 4 godziny. Glupki :/
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l Autor A to doczytalem ze to star fil sprzed tego naglosnienia tematu Tak czy owak ... kola lofciam reszta sztywniaki z kijem od mopa w d*pie ... trzeba miec dystans do siebie tak trzymac pozatym mozna zrobic pink power albo pinkboost team ehhh zero wyobrazni
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l Nie ma ktoś w łodzi albo okolicach zawieszenia 1BE do B6-B7 na handel? Mam amorki do sprzedania a springi do tego są trochę niższe niż 1BE
Opublikowano 11 Czerwca 201412 l Autor Pany ma ktos jakies klubowe gadzety najlepiej wlepy jakies na zbyciu na sprzedaż ? Kolega jeden poszukuje czegos takiego jak cos to piszcie kto ma co na wydanie
Opublikowano 12 Czerwca 201412 l Pany ma ktos jakies klubowe gadzety najlepiej wlepy jakies na zbyciu na sprzedaż ? Kolega jeden poszukuje czegos takiego jak cos to piszcie kto ma co na wydanie Ja mam wypukłą naklejkę klubową jeśli chcesz taki gadżet klubowy to bierz :decayed: http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/naklejka-wypukla-3d-224257/
Opublikowano 13 Czerwca 201412 l Autor Audi S4 59900.00 PLN. łódź - otoMoto.pl ---------- Post dopisany 13-06-2014 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 17:59 ---------- nie spac zwiedzac
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto