Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okej dzieki.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty bo ja ci twojego dostawczaka pomaluje :D Powaga potrzebuje fest malarza :D

aa ten enrike to kto to jest :D enriqe iglesias ?

enrike gość z Kruszowa ale czy on kiedykolwiek cos pomalowal to nie wiem :huh: znam go troche czasu pierwsze slysze ze sie za malowanie wzial, pogadaj z Miskiem ze Zgierza wiem ze tez szuka jakiegos czarodzieja moze cos podpowie :wink:
Kiedys sam na spocie poznalem enrike i mowil ze sam sobie ogarnial lakier i calkiem ladnie to wygladalo ;) tyle ze to bylo przed wakacjami

send by GT-I9505

Opublikowano

Ty bo ja ci twojego dostawczaka pomaluje :D Powaga potrzebuje fest malarza :D

aa ten enrike to kto to jest :D enriqe iglesias ?

enrike gość z Kruszowa ale czy on kiedykolwiek cos pomalowal to nie wiem :huh: znam go troche czasu pierwsze slysze ze sie za malowanie wzial, pogadaj z Miskiem ze Zgierza wiem ze tez szuka jakiegos czarodzieja moze cos podpowie :wink:
Kiedys sam na spocie poznalem enrike i mowil ze sam sobie ogarnial lakier i calkiem ladnie to wygladalo ;) tyle ze to bylo przed wakacjami

send by GT-I9505

No to może wziął sie za lakierowanie :)

Ile ludu sie dzisiaj zebrało :)

Opublikowano

Panowie i panie znacie jakiegos konkretnego lakiernika? Potrzebuje mache i zderzak polakierowac ma byc zrobione profi!

Podpowiem, kup puszkę farby ,laske dynamitu ,

postaw auto w garażu i po sprawie ,nie zapomnij okleić drzwi w garażu i okien, tak malowali sąsiedzi :grin:

Opublikowano

Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? :P

send by GT-I9505

Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić :P

Co go mam na palcu :)

Nawet na poprawiny Władi przyjechał :)

Opublikowano

Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? :P

send by GT-I9505

Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić :P

Co go mam na palcu :)

Nawet na poprawiny Władi przyjechał :)

Poznalem czlowieka na OEMie ;) panne chcial mi zabrac :D ale bardzo sympatyczny :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? :P

send by GT-I9505

Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić :P

Co go mam na palcu :)

Nawet na poprawiny Władi przyjechał :)

Poznalem czlowieka na OEMie ;) panne chcial mi zabrac :D ale bardzo sympatyczny :P

send by GT-I9505

Władi pierwszy jebaka na Pomorzu :)
Opublikowano

Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? :P

send by GT-I9505

Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić :P

Co go mam na palcu :)

Nawet na poprawiny Władi przyjechał :)

Poznalem czlowieka na OEMie ;) panne chcial mi zabrac :D ale bardzo sympatyczny :P

send by GT-I9505

Władi pierwszy jebaka na Pomorzu :)
Jakiegos wrazenia na mojej Lubej nie zrobil :P tam same zbocznce byly i dewianci.

Podoba mi sie bardzo i chce jechac na nastepny zlot :D

send by GT-I9505

Opublikowano

No złoty są zacne :) mi udało sie raz pojechać bez Ewy ale to już był hardcore wiec jak chce jechać ze mną nie bronię jej bo przynajmniej nie ma takiej masakry dla mojego organizmu :):P

Opublikowano

No moze i lepiej ze pojechalem ze swoja Panna bo inaczej zniszczyl bym sie strasznie, poza tym musze ja na prawko wyslac to lepiej mi bedzie sie bawic na takim zlocie bo tak to hamulec mialem wlaczony drugiego dnia :D

send by GT-I9505

Opublikowano

No to do marca ma czas :P bo w marcu BT :)

Opublikowano

Z tego co pamietam to w ostatni weekend marca cos bedzie kombinowane ;) zobaczymy czy najdzie ja wena. Co najwyzej moze z kims sie zabierzemy :D latwiem te zwloki potem odliczyc :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Co roku jest w ostatni weekend marca ;) zobaczymy kto sie wybierze

Opublikowano

jesli bede mial wolne to pojade ;) i tym razem nikt mnie nie namowi na jednego!

Opublikowano
  • Autor

Marcin nawet ja ?? <3

Klysiu Tomku :D oczywiscie ze maluje z wami w razie co nawet moge wystawic fakture za wydruk banerow :D

:P

zmeczenie materialu ;)

Opublikowano

Marcin nawet ja ?? <3

Klysiu Tomku :D oczywiscie ze maluje z wami w razie co nawet moge wystawic fakture za wydruk banerow :D

:P

zmeczenie materialu ;)

ty gluptasku na wszystko mnie namowisz <3 :*

Opublikowano
  • Autor

:jerk::jerk::jerk::naughty::grin:

Opublikowano

Marcin, czemu nam nie powiedziałeś, że pomysł z różowymi felgami podpatrzyłeś u kogoś? :grin:

q3t5qnet.jpg

Dj, tak wyszło rzeźbienie w głowicy:

yjt2qjvg.jpg

z7spakxo.jpg

Opublikowano

:banan::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.