Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zimowe są za krótkie :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Magdalenah naklejki już zamówione i dobrałem sobie jeszcze koszulkę wiec jak już przyjdzie paczka to daj znać podjadę gdzie będzie trzeba

Edytowane przez xXPiotrekXx19

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze

pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D

Magdalenah naklejki już zamówione i dobrałem sobie jeszcze koszulkę wiec jak już przyjdzie paczka to daj znać podjadę gdzie będzie trzeba

profesjonalne podejście :D to może rameczki jeszcze ?

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze

pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D
Mi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich :grin:
Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze
pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D
Mi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich :grin:

Chyba wszyscy Ciebie znają. :D Ty możesz wszystkich nie pamietać :grin:

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze
pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D
Mi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich :grin:

Chyba wszyscy Ciebie znają. :D Ty możesz wszystkich nie pamietać :grin:

:decayed: fakt w ta stronę prędzej :D
Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze
pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D
Mi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich :grin:

nie kłysiu ...To ciebie po piątku znają wszyscy heheheheh

ćwiara jakie ładne red masz w profilu :D

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze

pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D

Magdalenah naklejki już zamówione i dobrałem sobie jeszcze koszulkę wiec jak już przyjdzie paczka to daj znać podjadę gdzie będzie trzeba

profesjonalne podejście :D to może rameczki jeszcze ?

już od dawna zbierałem się do zakupu koszulki i tych naklejek a rameczki już na aucie jeżdżą od dwóch lat więc kolejnych brać jak na razie brać nie będę

Opublikowano

a to nie wiedziałam :)

Seba widzę Cię :) Ty juz wiesz co....

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze
pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki

Zimowe są za krótkie :P

wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D:D
Mi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich :grin:

nie kłysiu ...To ciebie po piątku znają wszyscy heheheheh ćwiara jakie ładne red masz w profilu :D
Foto chyba 2 lata temu na targach w Lipsku zrobione :)
Opublikowano

a to nie wiedziałam :)

Seba widzę Cię :) Ty juz wiesz co....

spoko skąd mogłaś wiedzieć jak kiedyś nie bywałem na spotach z braku czasu a teraz jak byłem kilka razy to prawie nikogo nie było

Opublikowano

no to czas na zlot :) tu same biznesmeny i biznesmenki wiec tylko wyjazdówki wychodzą :)

Opublikowano

no to czas na zlot :) tu same biznesmeny i biznesmenki wiec tylko wyjazdówki wychodzą :)

:grin:

Opublikowano

Kradziej dywaników za ile masz aku bosch s5 74Ah 750A?

Opublikowano
  • Autor

a to nie wiedziałam :)

Seba widzę Cię :) Ty juz wiesz co....

hęęęęęę? :)

Opublikowano

:hi: witam i życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku oraz udanej dzisiejszej zabawy

Opublikowano

A nie będę gorszy;p


Kradziej dywaników za ile masz aku bosch s5 74Ah 750A?

366 dywaników ze złotą nicią i jest Twój;p

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego w Nowym :)

Opublikowano

:hi: witam

widać że jeszcze chyba nie czujecie się za dobrze po imprezie noworocznej bo coś tu cisza

Opublikowano

Wszystkim najlepszego w tym nowym roku!

DJ, bedziesz jutro u siebie na zakladzie?

send by GT-I9505

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.