Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Klysiu w nowym forum nie ma opcji podpinania topu z tekstami :/ nic nie splodze

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko.

Mam pytanko orientuje sie ktos czy do b7 wejdzie felga 19 cali et 35?:>

O tym czy felga wejdzie przy odpowiednim ET decyduje jej szerokość.

Nie napisałeś jaką masz szerokość felgi (8, 8,5 czy 9 cali?)

8 cali szeroka powinna być w sam raz przy ET do 35 max.

Przy szerokości np. 8,5 ET powinno być ok. 42 a przy 9 cali pewnie ET 45.

Do 19 felgi przy szerokości 8 cali idealna będzie oponka 235/35/19

Dzieki bardzo

Sa do kupienia 8.5 oraz 8 cali wiec biore opcje numer dwa.

Myślałem ze może założyć profil 30 i wtedy nizej obnizy sie auto.Czy jest to nie zauwazanla roznica?:>

Opublikowano

Seba jak się nie da?! Ty nie zrobisz? I baby tam są a ogłoszenia nie ma?

Wszyscy dzisiaj zarobieni.... :) na dzien dobry za późno zatem miłego popołudnia bo za oknem obrzydliwie

Opublikowano

I pierdolnela w dniu dzsiajeszym uszczelka pod głowica :facepalm:

Opublikowano

:kwasny:

Opublikowano

Tandeta niemiecka miałem Uno i 126p nic sie sie nie psuło w tym badziewiu co chwila coś :facepalm::decayed:

Edytowane przez klysek

Opublikowano

a ja wiem dlaczego... bo to diesel :P ropa jest do traktorów :D

Opublikowano

a ja wiem dlaczego... bo to diesel :P ropa jest do traktorów :D

Ciekawe jak byś nakurwial tyle km tym swoim 4.2 co ja czy tez byś diesla nie kupił :P:decayed:

Opublikowano

kupiłem już jednego diesla.. tylko po to żeby go wyrzucić spod maski :grin: :grin: :grin: ja jestem anty diesel ;) a duża bena też potrafi umiarkowane ilości spalić ;) może nie 5l ale nie ma tragedii na gazie :)

Opublikowano

a ja wiem dlaczego... bo to diesel :P ropa jest do traktorów :D

a gaz do kuchenek :lol:

klysek z ciekawości - przy jakim przebiegu walnęła uszczelka? oczywiście mowa o realnym przebiegu o ile taki jest znany....

Opublikowano

a ja wiem dlaczego... bo to diesel :P ropa jest do traktorów :D

a gaz do kuchenek :lol:

klysek z ciekawości - przy jakim przebiegu walnęła uszczelka? oczywiście mowa o realnym przebiegu o ile taki jest znany....

Ok 430.000
Opublikowano

sa i graty :D

Opublikowano

DSC_0279.jpg

image hosting 30 mb

sa i graty :D

Już sie ubieram i jadę po Sebe i rezamy :decayed:
Opublikowano

sa i graty :D

ile kosztuje taka czapka fantów?

Opublikowano

sa i graty :D

ile kosztuje taka czapka fantów?

Panie to sa drogie rzeczy :D

Opublikowano

sie domyślam że to nie paczka dropsów czy paczka gum w sklepie :)

Opublikowano

To kiedy mozna wbic z flaszka na to rezanie? :P Pomoc pomoge tyle co mi powiecie a tak to polewac moge o ile nie odpadne :drunk::grin:

Opublikowano

To kiedy mozna wbic z flaszka na to rezanie? :P Pomoc pomoge tyle co mi powiecie a tak to polewac moge o ile nie odpadne :drunk::grin:

yyy ze tak powiem przeciez ja tego nie montuje ani Klysiu my to flaszke bedziemy montowac a to siie bedzie robic :D

Opublikowano

Chyba będzie quattro flaszek

Opublikowano

jasny f*ck, mówią, że roboty się nie przerobi, ale chyba biję rekordy... Spadam;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.