Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mnie ktos zgarnie to tez bede :D

a gdzie mieszkasz ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak mnie ktos zgarnie to tez bede :D

Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:P
Zle ci sie kojarzy :whistling:

A to co delfin nie praży :whistling:

No ale któryś z Was ma tam panne:D
Opublikowano

jak mnie ktos zgarnie to tez bede :D

Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:P
Zle ci sie kojarzy :whistling:

A to co delfin nie praży :whistling:

No ale któryś z Was ma tam panne:D
Oficer :decayed:
Opublikowano

jak mnie ktos zgarnie to tez bede :D

Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:P
Zle ci sie kojarzy :whistling:

A to co delfin nie praży :whistling:

No ale któryś z Was ma tam panne:D
Oficer :decayed:
No może:D
Opublikowano
  • Autor

górna :D rzgowska piaseczna i te sprawy ;)

Delfin prazy tylko ja coś czuje że mogę jutro nie prażyć :D

Opublikowano

górna :D rzgowska piaseczna i te sprawy ;)

Delfin prazy tylko ja coś czuje że mogę jutro nie prażyć :D

Kolejny promil :decayed:
Opublikowano

ej no chory jestem nie usmiecha mi sie na dworze stac i marznac bo moje nastepne weekendy sa ostro ze tak powiem zajete

Opublikowano

górna :D rzgowska piaseczna i te sprawy ;)

Delfin prazy tylko ja coś czuje że mogę jutro nie prażyć :D

Troszkę może być mi nie po drodze ale mogę cię zabrać bez problemu

Opublikowano

ej no chory jestem nie usmiecha mi sie na dworze stac i marznac bo moje nastepne weekendy sa ostro ze tak powiem zajete

Tomek nie pierdo***.... :decayed:

Opublikowano

ej no chory jestem nie usmiecha mi sie na dworze stac i marznac bo moje nastepne weekendy sa ostro ze tak powiem zajete

Czym ty tak będziesz zajęty :decayed:

Opublikowano

dobra mam nadzieje ze dzis sie podlecze to jutro wpadne :D Seba jak cos to Cie zgarne

Opublikowano

dobra mam nadzieje ze dzis sie podlecze to jutro wpadne :D Seba jak cos to Cie zgarne

jak cos moge zgarnac Sebe i Ciebie Tomus jak nie dasz rady bo jutro wolne mam i bez promili we krwi bede

jak mnie ktos zgarnie to tez bede :D

Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:P
Zle ci sie kojarzy :whistling:

A to co delfin nie praży :whistling:

No ale któryś z Was ma tam panne:D
Oficer :decayed:
No może:D

jo już na Felsztynskiego mieszkam ale to nie daleko wsumie ;P

Opublikowano

trzeźwy to ja będę, tu chodzi abym zapalenia płuc się nie nabawił

Opublikowano

Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Auto k**wa mi napraw :grin:
Opublikowano

Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakich Skierniewic!

Opublikowano

Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakich Skierniewic!
Lipce Reymontowskie :decayed:

witam :hi:

O której godz mial byc spot w niedziele? :decayed:

w pierwszą niedzielę miesiąca o 16
A z kad ty masz info ze o 16 :facepalm:

Zawsze były o 18 i chyba. Nic sie w tym temacie nie zmieniło :whistling:

Opublikowano

Pany kto jeździ po Łodzi od nas z forum granatową a6 c5 w kombi na gwincie? Dzisiaj jechał koło mnie na włókniarzy, po redukcji jak dodał gazu to aż przeszły mnie ciarki :D

Opublikowano

witam :hi:

O której godz mial byc spot w niedziele? :decayed:

w pierwszą niedzielę miesiąca o 16
A z kad ty masz info ze o 16 :facepalm:

Zawsze były o 18 i chyba. Nic sie w tym temacie nie zmienił

z tego co pamiętam to wcześniej w tym wątku była powiedziana godzina 16 i tak zostało i prawdo podobnie jest to na stronie 3722 jak się nie mylę.

Opublikowano

Decydujcie sie:) a Ty Cyganie klysku do niedzieli auta nie dostaniesz ! Chamie :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.