Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

polecasz w ciemno czy byles na zabiegach ?

pytam bo mam tam 3 min i mialem tez ulotke za szyba ale byla

tak fatalna ze az wlazlem na ich strone :D która z reszta jest podobna do ulotki ;)

Opublikowano

Seba_LDZ raczej odwrotnie. Najpierw dobrze nagrzewa się miejsce gdzie znajduje się wgniotka, a później trzeba szybko i mocno schłodzić ;)

Opublikowano

polecasz w ciemno czy byles na zabiegach ?

pytam bo mam tam 3 min i mialem tez ulotke za szyba ale byla

tak fatalna ze az wlazlem na ich strone :D która z reszta jest podobna do ulotki ;)

a Ty byś polecał ludzi w ciemno? To sobie odpowiedziałeś na pytanie....

A co do strony, ulotek to oni w detalingu (mają sprzęt i są po szkoleniach PDR) siedzą a nie w grafice, serwisach www itp pierdołach :)

Opublikowano
  • Autor

polecasz w ciemno czy byles na zabiegach ?

pytam bo mam tam 3 min i mialem tez ulotke za szyba ale byla

tak fatalna ze az wlazlem na ich strone :D która z reszta jest podobna do ulotki ;)

a Ty byś polecał ludzi w ciemno? To sobie odpowiedziałeś na pytanie....

A co do strony, ulotek to oni w detalingu (mają sprzęt i są po szkoleniach PDR) siedzą a nie w grafice, serwisach www itp pierdołach :)

nie napisales ze ich polecasz czy ze sa zajebisci :) wkleiles po prostu link

myslisz ze jakby nike audi czy jakakolwiek inna duza firma miala c**jowe strony i reklamy to ich produkty sprzedawalyby sie tak dobrze nawet z ich wiedza, doswiadczeniem i milionem szkolen ? :)

stwierdzam tylko fakt ze dobra reklama poprawia wyniki sprzedazowe, chociaz w polszy niestety nadal jest teoria byle bylo bedzie dobrze :) coz zycie

jakby co mam do sprzedania taki zestaw

dc6hhJ9.png

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

nie napisales ze ich polecasz czy ze sa zajebisci :) wkleiles po prostu link

a wklejeniem linku to ich miałbym odradzać?

jak pada pytanie np. "gdzie mogę kupić dobrą wędlinę?" i ktoś wkleja link to znaczy, że odradza? logiczne jest do bólu, że udzielam odpowiedzi czyli wskazuje adres dobrej wędliny

:)

myslisz ze jakby nike audi czy jakakolwiek inna duza firma miala c**jowe strony i reklamy to ich produkty sprzedawalyby sie tak dobrze nawet z ich wiedza, doswiadczeniem i milionem szkolen ? :)

są produkty, który zupełnie się nie reklamuję i mają się doskonale

widziałeś w TV czy kolorowej gazetce reklamę np. dobrej pasty do zębów czy samochodu Rolls-Royce?

najczęściej reklamuje się produkty c**jowe by mówiąc wprost wcisnąć gówno dla koneserów :)

Oczywiście marketing lepiej lub mniej skutecznie wpływa na zwiększenie sprzedaży ale nie jest niezbędny.

W Warszawce jest facet co szyje garnitury na wymiar... on przed drzwiami nie ma nawet szyldu (szycie gajerów) a na brak klientów nie narzeka i każdy do niego trafia bez problemu.

I cena za gajer zaczyna się od 10k - są terminy i trzeba się zapisywać, czekać.... ;)

Edytowane przez Panton

Opublikowano

Hmmm.. To całkiem tanio ma- chyba sie skuszę na ten gajerek :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

a wklejeniem linku to ich miałbym odradzać?
jak pada pytanie np. "gdzie mogę kupić dobrą wędlinę?" i ktoś wkleja link to znaczy, że odradza? logiczne jest do bólu, że udzielam odpowiedzi czyli wskazuje adres dobrej wędliny


odbiegles od tematu chyba za daleko :) pytalem czy polecasz w ciemno czy byles na zabiegach nigdzie nie pisalem nic o niepolecaniu

pytanie mialo na celu weryfikacje czy sam jestes w stanie ocenic ich prace bo zostawiles u nich auto i jestes zadowolony czy slyszales od zajomego ze ma znajomego ktory ma kumpla

co jego zony kolezanka tam byla i byla zadowolona jak jej auto umyli :)

rozumisz ? :)


są produkty, który zupełnie się nie reklamuję i mają się doskonale
widziałeś w TV czy kolorowej gazetce reklamę np. dobrej pasty do zębów czy samochodu Rolls-Royce?
najczęściej reklamuje się produkty c**jowe by mówiąc wprost wcisnąć gówno dla koneserów

Oczywiście marketing lepiej lub mniej skutecznie wpływa na zwiększenie sprzedaży ale nie jest niezbędny.
W Warszawce jest facet co szyje garnitury na wymiar... on przed drzwiami nie ma nawet szyldu (szycie gajerów) a na brak klientów nie narzeka i każdy do niego trafia bez problemu.
I cena za gajer zaczyna się od 10k - są terminy i trzeba się zapisywać, czekać....

pasty do zebow sa a i oczywiscie te popularne a jak sa jakies inne dobre to ja niestety zyje w ciemnogrodzie i ich nie znam ;)

reklam rollsa nie ma bo to auto nie na nasz kraj :) w stanach owszem sa reklamy w gazetach w tv gdziekolwiek bys nie chcial

tak jak kazdego inneg produktu :)

A Pan z warszawki widzisz dobrze zrobil bo lepiej byc pro i nie miec reklamy niz byc pro i miec c**jowa :)

ot tak zawsze bylo i bedzie :)

Opublikowano

polecasz w ciemno czy byles na zabiegach ?

pytam bo mam tam 3 min i mialem tez ulotke za szyba ale byla

tak fatalna ze az wlazlem na ich strone :D która z reszta jest podobna do ulotki ;)

a Ty byś polecał ludzi w ciemno? To sobie odpowiedziałeś na pytanie....

A co do strony, ulotek to oni w detalingu (mają sprzęt i są po szkoleniach PDR) siedzą a nie w grafice, serwisach www itp pierdołach :)

nie napisales ze ich polecasz czy ze sa zajebisci :) wkleiles po prostu link

myslisz ze jakby nike audi czy jakakolwiek inna duza firma miala c**jowe strony i reklamy to ich produkty sprzedawalyby sie tak dobrze nawet z ich wiedza, doswiadczeniem i milionem szkolen ? :)

stwierdzam tylko fakt ze dobra reklama poprawia wyniki sprzedazowe, chociaz w polszy niestety nadal jest teoria byle bylo bedzie dobrze :) coz zycie

jakby co mam do sprzedania taki zestaw

dc6hhJ9.png

hał macz ?

Opublikowano

odbiegles od tematu chyba za daleko :) pytalem czy polecasz w ciemno czy byles na zabiegach nigdzie nie pisalem nic o niepolecaniu

pytanie mialo na celu weryfikacje czy sam jestes w stanie ocenic ich prace bo zostawiles u nich auto i jestes zadowolony czy slyszales od zajomego ze ma znajomego ktory ma kumpla

co jego zony kolezanka tam byla i byla zadowolona jak jej auto umyli :)

rozumisz ? :)

Sebuś jak kogoś polecam to nie dlatego, że dzięcioły stukały w lesie Łagiewnickim ;)

dają radę chłopaki w temacie, którym się zajmują....sprawdzone oczywiście osobiście

reklam rollsa nie ma bo to auto nie na nasz kraj :) w stanach owszem sa reklamy w gazetach w tv gdziekolwiek bys nie chcial

tak jak kazdego inneg produktu :)

http://www.rolls-roycemotorcars-warsaw.pl/

http://www.rolls-roycemotorcars.com/ownership/find-a-dealer/poland/

:whistling:

Edytowane przez Panton

Opublikowano

DJ :* <3 jade do ciebie z silnikiem, szykuj miejsce ;)

Opublikowano

:hi:

Wpada wkoncu v8 czy przekladasz z oski do q ? :)

Opublikowano

Przekladam z oski do Q i wpada motronic me7

Opublikowano

Pany kto jeździ u nas sedanem a4 b6? Bo mam problem ze wzmacniaczem antenowym i może ktoś to już przechodził.

Opublikowano

Koledzy, czy z uwagi na święta, spocik w najbliższą niedzielę tak czy inaczej się odbędzie? Jeśli tak, to o której?

Opublikowano

DJ to musi parking piętrowy wybudować jak przy manufakturze :D:grin:

Edytowane przez Panton

Opublikowano
  • Autor

c_limit%2Ch_720%2Cq_80%2Cw_900%2Fhttp%3A


Klysiu najlepszego :)


Bartek W. wypatruj tam kuriera :)

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

things_that_bounce_2.gifrxOKKYR.giftpYv1oq.gifbounce-007-03092014.gif

:D

Opublikowano
  • Autor

:kox:

Opublikowano

ej Lamy czytaliście nowy regulami, że zero d*p na forum i bluzgania bo dostaniecie bana :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.